Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-03-06, 11:27   #136
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

doamne ce-am scris acum vad si editul nu mai e sa modific! deci era asa:...ei se oftica mai mult ca prind bine la fete si ca NU aud de la mine" baaa i-am traso lu aia aseara ....." ! uitasem NU sa pun .nu stiu unde imi era capul scuze! asa mai merge ca fara NU nu avea nici o logica, la oinceput spusem ceva acum o intorceam!
Eugen_TL is offline  
Old 24-03-06, 12:35   #137
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by aleks
tuning boy... astea-s texte pt fete,,, nu ne lua cu texte din astea k nu tin
ai vreo cateva posturi..., ma mir unde ai stat ascuns mr perfect
hai .. ca mi s-au parut mie texte... ok ... dar.. aleks ?! he`s 25, stie ce zice/face.. so ... think about it
... mie-mi pari foarte fals prietene ... si .. e .. misto rau .. .cum .. ne povestesti tu aici ca .. de mic .. erai cu alea mari .. le respectai .. alea alea ..
esti tare rau .. tare rau de tot ..
vrei sa fii zeul meu ?
EvLSant0S is offline  
Old 24-03-06, 12:53   #138
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

uite stii care e treaba? pe mine nu ma intereseaza ce spui tu sau cine stie care... eu ma cunosc stiu cum sunt,baietii si fetele prietenii,amicii la fel !

voi chiar nu ma stiti si e normal sa spuneti asa,si eu as fi zis probabil la fel!

ps: spuneam ca atunci cand eram mic stateam cu fetele mari(cand eram mic de tot frate,nu acum 2-3 ani), asa erau fetele de la mine din cartier,aveau grija de astia mici si na ca eu eram mai simpatic se pare si mi-a prins bine ! PUNCT ! ramaneti pe subiect




tot nu mi-ai raspuns la intrebare .... sant0s

Last edited by EvLSant0S; 24-03-06 at 20:18. Reason: add
Eugen_TL is offline  
Old 25-03-06, 10:55   #139
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

mey ... ce avetzi cu baiatu` ... zice si el ce are de zis ..
da` oricum .. sa revenim la topic ...
prietenie intre un el si o ea ... e posibil ...
o pretenie foarte apropiata intre un el si o ea ... foarte greu sau imposibil ...
exemplu personal : vara trecuta aveam o amica super buna ... ne vedeam in fiecare zi .. faceam o graoza de lucruri impreuna ... si la inceput a fost amicitzie .. si mai apoi eu am vrut cat de cat ceva ...
dupa ce mi-a trecut mie .. adik nu mai era curios .. si nu mai vroiam nik ... si prietenia aia apropiata s-a cam dus ... adik .. dak atunci ne vedeam zi de zi ... acuma dak ne vedem 1 data la luna ii bine ...
asa ca ... prietenie poate exista .. dar nu foarte apropiata ... parerea mea ... ca unu sau incurca boranele .. sau vrea ceva .. sau e pe interes ...
in fine .. ati prins voi ideea ...
Spark is offline  
Old 26-03-06, 14:35   #140
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

mah, si dak de exemplu ai prietena si tii la ea foarte mult..atunci ai km sa ai o amica apropiata,si sa nu vrei mai mult cu ea..asta in cazul in kre iubita ta accepta lucrul asta..si nu e prea geloasa..
steffy is offline  
Old 26-03-06, 14:51   #141
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

hmm ... deci .. cand o sa fie situatzia practica ... o sa iti zic cum a fost ...
dar acuma eu zic ... ca dak ai prietena .. si tzi foarte mult la ea .. ii normal ca ai sa si comunici foarte multe cu ea si din astea ...
si atunci nu ai nevoie de asa ceva ... de la o alta persoana .. ma refer la o amica foarte foarte apropiata ... nush` .. poate gresesc acuma ...si ca poate practic as face altceva .. nush` ..
orice problema sufleteasca tot tipu` o sa fie foarte greu de rezolvat ...
Spark is offline  
Old 26-03-06, 18:59   #142
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

wow cat de bine ai punctat sst_effy...
exact asta am patit eu...
am fost pus sa aleg intre prietena mea si iubita mea...nu pot spune ce am ales dar cert e ca am avut de ales...si am fost silit sa aleg o optiune...gelozie prosteasca :X
orlando is offline  
Old 26-03-06, 20:29   #143
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

si nu te-ai simtzit mai aiurea in situatzia respectiva ... ca ai fost pus sa alegi .. ?
Spark is offline  
Old 26-03-06, 21:07   #144
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by Spark
si nu te-ai simtzit mai aiurea in situatzia respectiva ... ca ai fost pus sa alegi .. ?
m-am simtit foarte rau avand in vedere ca tineam la ambele persoane foarte mult...dar nu am avut ce face...m-am gandit la un alt plan sa zic asa...sa vb cu iubita mea sa o fac sa inteleaga ce fel de relatie am cu prietena mea dar ea era foarte sceptica si decat sa ramana cu indoieli si alte nebunii am hotarat...
orlando is offline  
Old 26-03-06, 22:13   #145
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

nu te intreb exact ce ai ales .... dar u ce zici ? ... ai facut alegerea buna ? te gandesti ca ai ales bine ceea ce ai ales ?
acuma nu ai regrete sau ceva de genu` ?
Spark is offline  
Old 26-03-06, 22:28   #146
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by Spark
nu te intreb exact ce ai ales .... dar u ce zici ? ... ai facut alegerea buna ? te gandesti ca ai ales bine ceea ce ai ales ?
acuma nu ai regrete sau ceva de genu` ?
pai ce sa zic pe mom am facut o alegere extrem de buna...acum prietena mea are cateva prob...si nu ne-am mai vaz nu am mai vb...dar eu traiesc cu impresia ca am facut bine...acum nu pot stii cu exactitate ce si cum...habar nu am...deocamdata sunt nauc cu alte prob...dar cert este ca am invatat multe de la aceasta prietena de care multi ziceau in paginile anterioare ca nu tine ca nush ce...diferenta de varsta si alte alea...dar uite ca se apropie facem luna si poate ajungem sa facem si anu...si nu ma mira daca o sa scriu aici peste un an despre relatia noastra...
eu consider ca o rel fara un pic de suferinta nu exista...si deja simt ca iubesc acea pers,bine inteles ca pe o amica,si ca sufar atunci cand nu poate rasp la telefon sau mai stiu eu ce...chestii pe care pana acu nu ma afectau dar acum am inceput sa le iau in serios...
orlando is offline  
Old 27-03-06, 08:45   #147
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Thumbs up Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by orlando
pai ce sa zic pe mom am facut o alegere extrem de buna...acum prietena mea are cateva prob...si nu ne-am mai vaz nu am mai vb...dar eu traiesc cu impresia ca am facut bine...acum nu pot stii cu exactitate ce si cum...habar nu am...deocamdata sunt nauc cu alte prob...dar cert este ca am invatat multe de la aceasta prietena de care multi ziceau in paginile anterioare ca nu tine ca nush ce...diferenta de varsta si alte alea...dar uite ca se apropie facem luna si poate ajungem sa facem si anu...si nu ma mira daca o sa scriu aici peste un an despre relatia noastra...
eu consider ca o rel fara un pic de suferinta nu exista...si deja simt ca iubesc acea pers,bine inteles ca pe o amica,si ca sufar atunci cand nu poate rasp la telefon sau mai stiu eu ce...chestii pe care pana acu nu ma afectau dar acum am inceput sa le iau in serios...
dap..asa e...
steffy is offline  
Old 27-03-06, 15:00   #148
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

deci... prietenie for ever nu exista ... se transforma in altceva... nu mai e prietenie de la un moment dat, ori se transforma intr-o relatie ( vinovata, paralela sau oficiala, nu conteaza, nu mai e relatie de prietenie dezinteresata ) sau se raceste, eventual se transforma in indiferenta sau antipatie reciproca...
am i wrong?
aleks is offline  
Old 27-03-06, 15:07   #149
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

true!
prin asta trec si eu....prietenia mea cu fosta prietena din arad...s-a dus naibii.
pana acum 1 luna....vorbeam zilnic pe net, ne intelegeam super desi nu 'mai eram impreuna', ne spuneam totul, chiar totul...
si totul a fost aproape perfect...pana a venit noul 'prieten'
de la acest punct...a uitat total de mine...ii e indiferent ce fac
mie nu imi place asa...dar ce sa facem...life goes on...
valib is offline  
Old 27-03-06, 18:22   #150
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

se pare ca eu sunt exceptia care intareste regula...dar niciodata nu voi sti asta asa este!
orlando is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:39.


- Copyright 2024 4Tuning