Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-09-07, 23:30   #616
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Sa-mi bag picioru' de caine in ea de treaba ...
Ai jignit femeile din start cu 2 puncte:
1. dresate - de parca ar fi niste animale
2. "scopul" - poate fi interpretat si sa zica lumea ca te referi la faptul ca cele mai in varsta ar fi materialiste.

Ce inseamna sa nu te exprimi "decent".
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 01:54   #617
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

hmm pot sa spun ca aucm cateva zile am inceput sa vb cu una de 24 chira draguta (arata bine adica) dar se vede dupa ea ca e pe sistem am vb noi mai multe si i-am zis asa in vrajeala ca tot timpul mi-am dorit una asa mai mare ca am ce invata de la ea mai ales in ale patului..si i-a placut subiectu! asa ca i-am povestit de una de anul trecut de 24 cu care am avut niste treaba ! si vb noi numai tampenii nush cum s-a ajuns sami spuna ca ea nu poarta sutien si eu cu tupeu in seara aia i-am zis ca nu cred si ca tre sa imi arate...si mi-a zis ca ma misc prea repede dar zambea! i-am zis ca da asa sunt eu direct si daca ea prefera sa fie frajita 1 luna tot cu acelasi scop .... una alta am mia bv noi pana cand la misto am intrebat-o de nu vrea sa-mi fie profesoara )) si a zis nu are nici o problema crede ca ar fi interesant dar cu conditia ca eu sa fac totul prima data )) zis si facut ! deci POTI VB direct fara sa jignesti sau sa o faci sa se simta prost,poti sa faci sa se intample ceva repede cu una mai mare! obtii experienta ceva maturitate si nu trebuie sa ai rabdare! dar daca era una de 16... pai o vrajeam de inebuneam si daca reuseam ceva *in cazul in care reuseam era f posibil sa fie o partida tampita cu siguranta din toate pctele de vedere ! asta a fost un caz .. in gneral cauta pe una la fel ca mine cu care sa ma inteleg
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 17:18   #618
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

hehehe...ai avut norocul sa dai d una kre nu se ascunde dupa deget....bravo!(nu d park ar avea asta multa treaba cu faptul k are 24 )
kiar am avut d gind sa mentionez faptul k nu te face mai mare diva daca fraieresti un barbat saptamini d zile,dupa kre ii comunici k vezi tu..te-ai kinuit degeaba...
ar mai fi aici o kestie...faptul k esti direct,si ii zici unei femei k o doresti si o gasesti atragatoare...e mai degraba un compliment..daca e timpita,si se supara e treaba ei...iara daca nu simte nimik deosebit..ata ete...viata mere mai departe!ar fi mult mai simplu daca s-ar intelege asta...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:19   #619
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
...........,si ii zici unei femei k o doresti si o gasesti atragatoare...e mai degraba un compliment..daca e timpita,si se supara e treaba ei...iara daca nu simte nimik deosebit..ata ete...viata mere mai departe!ar fi mult mai simplu daca s-ar intelege asta...
pai sa sti.... ca macar asa sti o treaba...
life goes on...
asa ar fi mai simplu.. , ca dupa cateva saptamani petrecute sa iti zica.. yeap u are my best friend , my big brother ..sau mai stiu eu ce...iar tu..ai considerat cu totul altceva...si nu a avut puterea sa iti zica pe fata de la inceput .....
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 19:47   #620
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
pai sa sti.... ca macar asa sti o treaba...
life goes on...
asa ar fi mai simplu.. , ca dupa cateva saptamani petrecute sa iti zica.. yeap u are my best friend , my big brother ..sau mai stiu eu ce...iar tu..ai considerat cu totul altceva...si nu a avut puterea sa iti zica pe fata de la inceput .....
yeap ... tel me about it ....

si eu zic ca se vede mai de la inceput si dak o placi sau nu sau care ar fi intentziile pe mai incolo
ca doar nici ea nu-i asa de grea de cap incat sa nu vada anumite lucruri ...
dar asa se intampla de obicei si asa reactzionaeaza ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 20:16   #621
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
yeap ... tel me about it ....

si eu zic ca se vede mai de la inceput si dak o placi sau nu sau care ar fi intentziile pe mai incolo
ca doar nici ea nu-i asa de grea de cap incat sa nu vada anumite lucruri ...
dar asa se intampla de obicei si asa reactzionaeaza ...
Sau nu te vede ca iubit de la inceput pana la sfarsit, numai ca e prea fricoasa sa iti spuna de la prima faza in care te-ai dat la ea. Nestiind cum sa faca, te lasa sa iti faci planuri, sa speri. In cele din urma cand ti-ai pregatit tot "arsenalul" sa o dai gata o serveste sub centura si se duce dracului totul. Cand le aud "friends?" cade cerul pe mine si d'aia zic (sa fac o paralela cu alt topic) ca prietenie intre tipul care o place (sau a placut-o) pe tipa si tipa in cauza, nu poate fi prietenie.

Bineinteles, poate exista si o faza Spark pe care trebuie sa o spun si sper sa nu te superi pe mine:
E posibil ca si tu sa ai o parte din vina si sa fi asteptat prea mult, in capul ei formandu-se o idee ca ai vrea doar sa fiti amici si ca te-ai schimbat intre timp de vrei sa te combini cu ea.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 20:21   #622
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
...E posibil ca si tu sa ai o parte din vina si sa fi asteptat prea mult, in capul ei formandu-se o idee ca ai vrea doar sa fiti amici si ca te-ai schimbat intre timp de vrei sa te combini cu ea.
oarecum poate fi adevarat si ce zici tu ...
doar ne stim de mult, dar inainte nu tzineam asa strans legatura. acuma in ultiam vreme nu era sa nu vb cumva. sau sa ne intalnim si din astea.
si de cand e cu apropierea asta .. eu zic ca intentziile mele au fost oarecum clare ...
dar nah` ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 20:24   #623
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Daca va stiti de mult si erati doar amici, trebuia sa te gandesti si la asta mai mult.
Stiu cum e, am trecut si eu prin aceeasi situatie.
Acum ce cunosc de foarte mult timp si o gasesc simpatica (ACUM), ma abtin pentru ca astept sa faca ea un pas daca ma place pentru a stii ca astea sunt intentiile si nu incerc sa imi fac prea multe planuri cu ea.

Asta e. Lasa ca mai sunt fete mosule.
Din ce vad esti baiat de treaba, gasesti tu norocoasa. De fapt ... gasim noi norocoasele care sa ne aibe.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 20:48   #624
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
De fapt ... gasim noi norocoasele care sa ne aibe.

yeap... uite ce optimist e gaby ...
si ziceam.ca eu sunt..
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 00:53   #625
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
yeap ... tel me about it ....

si eu zic ca se vede mai de la inceput si dak o placi sau nu sau care ar fi intentziile pe mai incolo
ca doar nici ea nu-i asa de grea de cap incat sa nu vada anumite lucruri ...
dar asa se intampla de obicei si asa reactzionaeaza ...
pai ca sa nu auzi asa ceva,tre sa ai tupeu,sa o iei mai tare asa de la inceput,adica de cand iti pica fisa ca iti place de ea si ca vrei o relatie cu ea
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 01:08   #626
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

aham ...
deci daca urmatoarea intalnire nu aduce raul la care ma gandesc ...
probabil trebuie sa ii zic pe fatza ce gandesc ... ca altfel nu merge ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 02:37   #627
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by needBrain View Post
pai ca sa nu auzi asa ceva,tre sa ai tupeu,sa o iei mai tare asa de la inceput,adica de cand iti pica fisa ca iti place de ea si ca vrei o relatie cu ea

mm asa poti pierde multe cum spui u ! o fata consider eu ca trebuia luata cu incetul.... aici vorbind de fete de noi 17-19 ! alea de la 20 in sus da merg ! dar restu se sperie! dar daca o iei incet ai sanse mari sa puna botu

merge o super chestie..vreau sa fiu amicul tau cel mai bun sa o faci sa creada! iesi cu ea timp de 2 sapt la aceeasi ora o iei o etc etc..si brusc o lasi si vezi cum reactioneaza.... daca se ataca rau e clar a pus bot la vrajeala ii place ! dar daca spune " chiar imi placea cum esti erai ok ne intelegam treaba ta" a vazut in tine doar un amic ! chestie probata
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 02:43   #628
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

pe vremea mea asa era )
acu 100 de ani
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 12:02   #629
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
mm asa poti pierde multe cum spui u ! o fata consider eu ca trebuia luata cu incetul.... aici vorbind de fete de noi 17-19 ! alea de la 20 in sus da merg ! dar restu se sperie! dar daca o iei incet ai sanse mari sa puna botu
Daca o iei incet, s-ar putea sa ajungi prietenul ei cel mai bun.
Ar fi cazul sa o iei cand tare, cand incet.
Incet primele 2 intalnire (sa zicem), dupa care te arunci tare tatica, mai bine o sperii si ii dai de gandit, decat sa iti zica dupa 5 intalniri "usoare" ca esti un amic bun, ca o asculti si alte balacareli.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-09-07, 14:46   #630
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Daca o iei incet, s-ar putea sa ajungi prietenul ei cel mai bun.
Ar fi cazul sa o iei cand tare, cand incet.
Incet primele 2 intalnire (sa zicem), dupa care te arunci tare tatica, mai bine o sperii si ii dai de gandit, decat sa iti zica dupa 5 intalniri "usoare" ca esti un amic bun, ca o asculti si alte balacareli.
suna cunoscut....
si sunt de acord..
incet dar sigur ..tare dar ferm .. sa observe persoana ca in tine are siguranta.. si fermitate...
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:21.


- Copyright 2024 4Tuning