Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-06, 13:08   #451
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

o mare palma cu picioru` (sunt o anumita categorie de femei care sunt ca albinutzele ) !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 18-11-06, 21:40   #452
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

v-ati abatut iar de la subiect...
revin eo

in prezent ... diferenta de 4 ani (FIX ) ... pe tipa nu o deranjeaza (cel putin azi nu, pentru ca azi ne-am "lipit") ...
asa in mare parte ... nu are nicio problema cu banii, nu cauta sa ai bani ca sa schimbe vorbe cu tine si ii plac tipii directi care nu cauta fwtai din prima ...

eo am invitat-o la suc doar pt faptul ca suntem colegi de facultate ...
am aberat noi despre filme, muzica, femei, baieti, masini (atentie ! ii plac masinutele si nu e aeriana), relatii ... lunga/scurta durata ... acum e adepta relatiilor scurte ... dar nu intentioneaza sa renunte la o relatie de lunga durata daca tipul merita ...

m-am bagat pe felie ... ia sa vedem ... pot tine pasul ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-11-06, 23:08   #453
Peter4ever

Stage 3
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 154
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

pt cei care nu stiu sa adune daca u ai 19 inseamna ca ea are 24 ai poze cu ea ?
Peter4ever is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 09:30   #454
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

eo cred ca erai beat cand ai scris postul ala ...
diferenta de 4 ani

cand fac eo 20 de ani ... face ea 24 ...
eu 19 acu...ea 23 ...

is it hard ?

mai asteapta vro saptamana si ... bag si poz(n)e cu ea ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 16:54   #455
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

bafta cu noua pretena si ai grije sa mearga totul bine !
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 20:33   #456
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Peter4ever View Post
pt cei care nu stiu sa adune daca u ai 19 inseamna ca ea are 24 ai poze cu ea ?
stai linistit... ,stie mustang ce vorbeste....crede-ma!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 23-11-06, 17:14   #457
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

no comment!


Femeile trecute de 30 de ani
de Andy Rooney, CBS


Pe masura ce inaintez in varsta, apreciez cel mai mult femeile trecute de 30 de ani.
O femeie trecuta de 30 de ani nu te va trezi niciodata la miezul noptii sa te
intrebe la ce te gandesti. Ei nu-i pasa la ce te gandesti. Daca o femeie trecuta de
30 nu vrea sa urmareasca un meci, nu sta prin preajma miorlaindu-se. Face ceva ce
chiar isi doreste sa faca. Si de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.
O femeie trecuta de 30 se cunoaste suficient pe ea insasi ca sa fie sigura de cine
este, ce este, ce vrea si de la cine. Sunt putine femei trecute de 30 carora le pasa
de ce-ai putea gandi despre ele sau despre ce fac.
Femeile trecute de 30 au o mare demnitate. Rareori se apuca sa tipe la tine la opera
sau in mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, daca o meriti, nu ezita sa
traga in tine.
Femeile trecute de 30 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele stiu
cum e sa nu fii apreciat. O femeie peste 30 are incredere sa te prezinte prietenelor
ei. Una mai tanara cuplata cu un barbat isi ignora deseori chiar si cele mai bune
prietene pentru ca nu are incredere sa le aduca in preajma lui. Celor peste 30 nu le
prea pasa daca esti atras de prietenele ei pentru ca stie ca ele nu o vor trada.
Femeile devin medium pe masura ce imbatranesc. Niciodata nu trebuie sa-ti
martusisesti pacatele unei femei peste 30. Ele stiu intotdeauna. O femeie trecuta de
30 arata bine purtand un ruj rosu stralucitor. Asta nu e valabila si pentru una mai
tanara. O data ce a trecut de un rid sau doua, o femeie peste 30 este de departe mai
sexy decat omoloaga sa mai tanara.
Femeile de peste 30 de ani sunt deschise si oneste. Ele iti vor spune imediat daca
esti un ticalos sau te porti ca un ticalos. Niciodata nu trebuie sa te intrebi cam
pe unde te situezi in relatia cu ele.
Da, pretuim femeile trecute de 30 de ani pentru o multime de motive. Din pacate, nu e
reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligenta si fierbinte, trecuta de 30 de
ani, exista o relicva cu chelie si burta in pantaloni galbeni facandu-se de ras
alaturi de o chelnerita in varsta de 22 de ani.
Doamnelor, imi cer scuze. Iar pt toti barbatii care au spus "de ce sa cumperi
vaca cand poti avea laptele gratis" pt a-si justifica burlacia un update la zi:
astazi 80% din femei sunt impotriva casatoriei. De ce? Au realizat ca nu merita sa
cumpere tot porcul pt un carnat mic.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 23-11-06, 19:54   #458
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

perfect adevarat ! problema mai mare e la femeile trecute de 30 de ani k le plac aventurile ! sa gandim logic , ce poate sa-mi ofere o femeie de 36-37 ani si nu poate sa-mi ofere o femeie de 25, din contra cea de 36 de ani nu-i mai arde ei de umblat sau de multe alte chestii pe care le vrea o femeie sub 30 ani ????(ma refer la barbatii sub 30 ani k sa nu avem discutii) !
Quote:
"de ce sa cumperi vaca cand poti avea laptele gratis"
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 25-11-06, 01:27   #459
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
hahahaah ! pe bune ??????? nu cred asa ceva
evident ca era o gluma... mai mari sau mai mici, indiferent cum, cauta-ti alta cel putin la fel de proasta ca tine dak nu mai ai argumente viabile intr-o disputa si recurgi la pumn ca argument final...

cat despre ce a scris trixi, sa spunem ca as avea unele obiectii, la faza cu prezentatul prietenului, am vazut eu ceva cazuri care nu s-ar incadra in tipar, dar ma rog... e parerea omului, stie el mai bine

Last edited by aleks; 25-11-06 at 01:30.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-11-06, 09:19   #460
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
no comment!


Femeile trecute de 30 de ani
de Andy Rooney, CBS


Pe masura ce inaintez in varsta, apreciez cel mai mult femeile trecute de 30 de ani.
O femeie trecuta de 30 de ani nu te va trezi niciodata la miezul noptii sa te
intrebe la ce te gandesti. Ei nu-i pasa la ce te gandesti. Daca o femeie trecuta de
30 nu vrea sa urmareasca un meci, nu sta prin preajma miorlaindu-se. Face ceva ce
chiar isi doreste sa faca. Si de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.
O femeie trecuta de 30 se cunoaste suficient pe ea insasi ca sa fie sigura de cine
este, ce este, ce vrea si de la cine. Sunt putine femei trecute de 30 carora le pasa
de ce-ai putea gandi despre ele sau despre ce fac.
Femeile trecute de 30 au o mare demnitate. Rareori se apuca sa tipe la tine la opera
sau in mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, daca o meriti, nu ezita sa
traga in tine.
Femeile trecute de 30 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele stiu
cum e sa nu fii apreciat. O femeie peste 30 are incredere sa te prezinte prietenelor
ei. Una mai tanara cuplata cu un barbat isi ignora deseori chiar si cele mai bune
prietene pentru ca nu are incredere sa le aduca in preajma lui. Celor peste 30 nu le
prea pasa daca esti atras de prietenele ei pentru ca stie ca ele nu o vor trada.
Femeile devin medium pe masura ce imbatranesc. Niciodata nu trebuie sa-ti
martusisesti pacatele unei femei peste 30. Ele stiu intotdeauna. O femeie trecuta de
30 arata bine purtand un ruj rosu stralucitor. Asta nu e valabila si pentru una mai
tanara. O data ce a trecut de un rid sau doua, o femeie peste 30 este de departe mai
sexy decat omoloaga sa mai tanara.
Femeile de peste 30 de ani sunt deschise si oneste. Ele iti vor spune imediat daca
esti un ticalos sau te porti ca un ticalos. Niciodata nu trebuie sa te intrebi cam
pe unde te situezi in relatia cu ele.
Da, pretuim femeile trecute de 30 de ani pentru o multime de motive. Din pacate, nu e
reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligenta si fierbinte, trecuta de 30 de
ani, exista o relicva cu chelie si burta in pantaloni galbeni facandu-se de ras
alaturi de o chelnerita in varsta de 22 de ani.
Doamnelor, imi cer scuze. Iar pt toti barbatii care au spus "de ce sa cumperi
vaca cand poti avea laptele gratis" pt a-si justifica burlacia un update la zi:
astazi 80% din femei sunt impotriva casatoriei. De ce? Au realizat ca nu merita sa
cumpere tot porcul pt un carnat mic.

Touch point!
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 01:06   #461
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
no comment!


Femeile trecute de 30 de ani
de Andy Rooney, CBS


Pe masura ce inaintez in varsta, apreciez cel mai mult femeile trecute de 30 de ani.
O femeie trecuta de 30 de ani nu te va trezi niciodata la miezul noptii sa te
intrebe la ce te gandesti. Ei nu-i pasa la ce te gandesti. Daca o femeie trecuta de
30 nu vrea sa urmareasca un meci, nu sta prin preajma miorlaindu-se. Face ceva ce
chiar isi doreste sa faca. Si de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.
O femeie trecuta de 30 se cunoaste suficient pe ea insasi ca sa fie sigura de cine
este, ce este, ce vrea si de la cine. Sunt putine femei trecute de 30 carora le pasa
de ce-ai putea gandi despre ele sau despre ce fac.
Femeile trecute de 30 au o mare demnitate. Rareori se apuca sa tipe la tine la opera
sau in mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, daca o meriti, nu ezita sa
traga in tine.
Femeile trecute de 30 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele stiu
cum e sa nu fii apreciat. O femeie peste 30 are incredere sa te prezinte prietenelor
ei. Una mai tanara cuplata cu un barbat isi ignora deseori chiar si cele mai bune
prietene pentru ca nu are incredere sa le aduca in preajma lui. Celor peste 30 nu le
prea pasa daca esti atras de prietenele ei pentru ca stie ca ele nu o vor trada.
Femeile devin medium pe masura ce imbatranesc. Niciodata nu trebuie sa-ti
martusisesti pacatele unei femei peste 30. Ele stiu intotdeauna. O femeie trecuta de
30 arata bine purtand un ruj rosu stralucitor. Asta nu e valabila si pentru una mai
tanara. O data ce a trecut de un rid sau doua, o femeie peste 30 este de departe mai
sexy decat omoloaga sa mai tanara.
Femeile de peste 30 de ani sunt deschise si oneste. Ele iti vor spune imediat daca
esti un ticalos sau te porti ca un ticalos. Niciodata nu trebuie sa te intrebi cam
pe unde te situezi in relatia cu ele.
Da, pretuim femeile trecute de 30 de ani pentru o multime de motive. Din pacate, nu e
reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligenta si fierbinte, trecuta de 30 de
ani, exista o relicva cu chelie si burta in pantaloni galbeni facandu-se de ras
alaturi de o chelnerita in varsta de 22 de ani.
Doamnelor, imi cer scuze. Iar pt toti barbatii care au spus "de ce sa cumperi
vaca cand poti avea laptele gratis" pt a-si justifica burlacia un update la zi:
astazi 80% din femei sunt impotriva casatoriei. De ce? Au realizat ca nu merita sa
cumpere tot porcul pt un carnat mic.

Si eu care credeam ca am o problema daca ma atrag femeile de 30-35 ani mai multe decat pustoaicele de 20 de ani........cat de multa dreptate au unii cate odata......
GTA is offline   Reply With Quote
Old 05-12-06, 13:34   #462
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

Si eu sunt de aceiasi parere.
Cele mai mari (in special trecute de 28-30 ani) sunt cele mai coapte la minte, nu prea gasesti motive de cearta cu ele si nici ele cu tine, te accepta ca esti mai mic si ca dai bine din fund dar trebuie sa ai grija ca varsta sa nu li se arate fiindca vor zice prietenii ca iesi pe strada cu mamica. Daca nu prea iesi cu ea si doar va f*** atunci e perfect. Te suna si o suni numai cand aveti nevoie
Asta e viata adevarata pentru cei care nu vor o relatie serioasa, dar trebuie sa ai grija ca te inveti asa si pe urma e mai nasol ...
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 09:58   #463
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

sincer am iesit cu ceva vreme in urma cu o tipa de 35-37 de ani (nu am pus-o sa-mi arate buletinul)
trecand peste faptul ca NU am primit reclamatii(dimpotriva chiar) a fost mai greu sa-i fac pe amicii mei sa priceapa k pt mine nu e nicio problema decat sa ma adaptez eu situatiei...
si nu-si arata anii, pacat ca o tradau putin formele....
asa ca, eu apreciez sincer o femeie peste 30, ai ce face langa ea intotdeauna...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 23:42   #464
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

OK...un 10+ pentru purisance....
GTA is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 10:12   #465
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Fete mai mari ? Mai mici ?

alooooooo,aleks!ce patisi???
the armageddon is coming!io cred k amicii tai mai degraba si-au facut griji ptr tine..k si lor l-i s-o parut ciudat k tu sa ai treaba cu una peste 30!!!
Trixi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:23.


- Copyright 2024 4Tuning