Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-13, 11:44   #1
akg10

Stage 3
 
akg10's Avatar
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 88
Default masini oldtimer, etc.

ma poate lamuri si pe mine cineva cum sta treaba cu masinile oldtimer? adica daca o inscriu am 2 posibilitati, una sa-o scriu ca masina normala si cealalta ca masina de epoca. care sunt lucrurile "bune" si "rele" daca o inscriu ca masina de epoca? si care ar fi demersurile? multumesc !
akg10 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -