ma poate lamuri si pe mine cineva cum sta treaba cu masinile oldtimer? adica daca o inscriu am 2 posibilitati, una sa-o scriu ca masina normala si cealalta ca masina de epoca. care sunt lucrurile "bune" si "rele" daca o inscriu ca masina de epoca? si care ar fi demersurile? multumesc !