Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   masini oldtimer, etc. (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/379921-masini-oldtimer-etc.html)

akg10 27-06-13 11:44

masini oldtimer, etc.
 
ma poate lamuri si pe mine cineva cum sta treaba cu masinile oldtimer? adica daca o inscriu am 2 posibilitati, una sa-o scriu ca masina normala si cealalta ca masina de epoca. care sunt lucrurile "bune" si "rele" daca o inscriu ca masina de epoca? si care ar fi demersurile? multumesc !:D


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning