Vreau sa imi iau o masina.... si tinand cont de faptul ca sunt incepator.. vreau ceva mai ieftin, sa nu plang dupa piese

) am gasit un tico, dar nu are taxa de poluare platita.... baiatul mi-a zis ca are talon carte itp la ea, nu are asigurare.... si e pe numele primului proprietar...
http://m.auto.ro/detaliu-daewoo-tico-1772088
asta este masina....
(sper ca nu se considera reclama... daca da, imi cer scuze! )