Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-13, 10:46   #1
aadryaan94

Stock
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 2
Default preturi taxe tico

Vreau sa imi iau o masina.... si tinand cont de faptul ca sunt incepator.. vreau ceva mai ieftin, sa nu plang dupa piese ) am gasit un tico, dar nu are taxa de poluare platita.... baiatul mi-a zis ca are talon carte itp la ea, nu are asigurare.... si e pe numele primului proprietar...

http://m.auto.ro/detaliu-daewoo-tico-1772088

asta este masina....
(sper ca nu se considera reclama... daca da, imi cer scuze! )
aadryaan94 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -