![]() |
preturi taxe tico
Vreau sa imi iau o masina.... si tinand cont de faptul ca sunt incepator.. vreau ceva mai ieftin, sa nu plang dupa piese :)) am gasit un tico, dar nu are taxa de poluare platita.... baiatul mi-a zis ca are talon carte itp la ea, nu are asigurare.... si e pe numele primului proprietar...
http://m.auto.ro/detaliu-daewoo-tico-1772088 asta este masina.... (sper ca nu se considera reclama... daca da, imi cer scuze! ) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:12. |
- Copyright 2026 4Tuning