Member of: [Moderators] [4Tuning International] [PEUGEOT]
Re: praguri
Quote:
Originally Posted by Gabriel_xenon
are cineva idee pragurile de logan se potrivesc pe o dacie nova??
Daca te referi doar la o simpla prindere in suruburi, raspunsul este :NU.
Adaptate este insa simplu pt. cine stie ce si cum.Oricum, recomand o mina cu experienta la astfel de modificari.