![]() |
praguri
are cineva idee pragurile de logan se potrivesc pe o dacie nova??
:?: :?: :?: |
Re: praguri
Banuiesc ca se pot adapta.Trebuie doar un meserias care sa o faca.
|
Re: praguri
Quote:
Daca te referi doar la o simpla prindere in suruburi, raspunsul este :NU. Adaptate este insa simplu pt. cine stie ce si cum.Oricum, recomand o mina cu experienta la astfel de modificari. |
Re: praguri
multzumesc...vazusem la bazar pe cineva kre vindea nijte praguri de logan dragutze
si daia intrebam ms inca o data |
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning