Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   praguri (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/22924-praguri.html)

Gabriel_xenon 02-09-06 22:04

praguri
 
are cineva idee pragurile de logan se potrivesc pe o dacie nova??
:?: :?: :?:

dexter_20 03-09-06 07:43

Re: praguri
 
Banuiesc ca se pot adapta.Trebuie doar un meserias care sa o faca.

turbojack 05-09-06 01:46

Re: praguri
 
Quote:

Originally Posted by Gabriel_xenon (Post 540914)
are cineva idee pragurile de logan se potrivesc pe o dacie nova??
:?: :?: :?:



Daca te referi doar la o simpla prindere in suruburi, raspunsul este :NU.
Adaptate este insa simplu pt. cine stie ce si cum.Oricum, recomand o mina cu experienta la astfel de modificari.

Gabriel_xenon 06-09-06 15:35

Re: praguri
 
multzumesc...vazusem la bazar pe cineva kre vindea nijte praguri de logan dragutze
si daia intrebam
ms inca o data


All times are GMT +2. The time now is 22:23.

- Copyright 2026 4Tuning