Re: ce parere aveti de interiorul acestei masini??
Quote:
Originally Posted by \"Puller xxx\"
E super nu??
ce sistem ai p masina?!
ecranul e de 2 DIN ?! :P
cam asa as vrea sa imi pun si eu...ecranul separat de unitate...
dami si mie detalii plz...pret,de unde,etc