Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 17-09-07, 12:19   #181
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
In numele organizatorilor (eu si Gergo), in primul rand am dori sa multumim reprezentantilor 4tuning.ro pentru mediatizare, celor care ne-au ajutat la organizare, sponsorilor, firmei de paza si protectie (Big Security), drifterilor din Ungaria, spectatorilor si nu in ultimul rand participantilor (atat la expo-tuning cat si la concursul de accelerare) care au fost in numar cu mult mai mare decat ne-am fi asteptat ! Multumim inca odata !

Participantii, sponsorii, spectatorii fiind multumiti, consider ca show-ul a fost un succes, conditiile meteo au fost de partea noastra, inclusiv festivitatea de premiere a fost foarte cool

In mod special, as dori sa multumesc participantilor din alte judete ! Din pacate, ca si organizator, in cadrul show-ului nu am avut timpul necesar sa-i felicit personal pe toti pentru participare dar le multumesc pe aceasta cale : baietii din Oradea (care in cadrul expo-ului si la festivitatea de premiere, ne-au oferit un show pe cinste), Jeff din Timisoara (membru RoadRunners), Ionut din Bucuresti cu BMW e36, Robi din Baia Mare si baietii lui (Prostreet Tuning, multumim pentru ajutorul acordat), celor din Suceava (bravo pt. cupa obtinuta!), si imi cer mii de scuze (pt. "scapare") de la cei pe care nu i-am mentionat ! Multumesc inca odata !

Rog pe toata lumea sa ma corecteze daca am uitat sa mentionez pe cineva !!!
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:20   #182
danny19_sm

Stage 4
 
danny19_sm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 247
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by G_T_I View Post
FELICITARI organizatorilor in special lui szambi si gergo ,satu mare a mai demonstrat ink o data ! are cineva filmuletu cu finalistii din grupa 1.6-1.9 (golf2 galben VS golf 1 verde)?cine cunoaste proprietaru golfului galben?
Golful galben e al lui Juana Man care din pacate a pierdut intrecerea cu golful verde dar a luat totusi locul 2 (desi a avut probleme tehnice)......Eu il cunosc si personal....
__________________
BMW FOR LIFE!!
danny19_sm is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:27   #183
G_T_I

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 13
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by danny19_sm View Post
Golful galben e al lui Juana Man care din pacate a pierdut intrecerea cu golful verde dar a luat totusi locul 2 (desi a avut probleme tehnice)......Eu il cunosc si personal....
ce defectiuni tehnice? aia trebuia sa rupa tot la clasa lui si nu numai.masina aia acu 2 ani a batut ceva porsche cabrio din baia mare.si acuma chiar golfu ala 1 l-o facut?are cineva filmari?
G_T_I is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:33   #184
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by G_T_I View Post
ce defectiuni tehnice? aia trebuia sa rupa tot la clasa lui si nu numai.masina aia acu 2 ani a batut ceva porsche cabrio din baia mare.si acuma chiar golfu ala 1 l-o facut?are cineva filmari?
Porschele acela cabrio nu e deloc ceva senzational iar golful verde trage foarte grav! Golful este preparat in germania si a fost adus exclusiv pt liniute!

Last edited by 3SGE; 17-09-07 at 12:37.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:44   #185
G_T_I

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 13
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Porschele acela cabrio nu e deloc ceva senzational iar golful verde trage foarte grav! Golful este preparat in germania si a fost adus exclusiv pt liniute!
esti cumva posesoru acelui golf verde???dak reusesc sa cumpar golfu galben t astept la orice ora la o liniuta!!
G_T_I is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:45   #186
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Nu sunt posesorul golfului verde.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 12:51   #187
G_T_I

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 13
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Nu sunt posesorul golfului verde.
scuze,mi-o cam luat gura inainte si nu vreau sa t simti sau sa va simtiti jigniti sau deranjati,idea e k eu cunosc acel golf galben ink inainte sa ajunga la acel tanar kre a mai adaugat cateva + uri la masina aia !din cate am aflat a ratat treapta a 2a deoarece avea cautatorul defect + k ii mai si lipseste experienta!!
G_T_I is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 13:08   #188
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

FELICITARI!! tuturor participantilor si expozantilor! si in acelasi timp si spectatorilor care au fost intelegatori si nu s-au bagat pe pista(strada)!!
felicitari CJ 25 COX! ai rupt tot in afara de M (da mno M'u ii M!) Felicitari si la suceava si felicitari si noua astia care am fost de i-am sustinut! la urmatorul show sper sa aparem cu mai multe masini participante
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 13:51   #189
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

FELICITARI!!!Deseori nici ai' mai experimentati nu scot un show mai reusit...
Lumea a fost insetata d show...p la ora 1 nu te-ai mai putut misca intre masini
eu una,sper k pana la anul sa fie asfaltul ala d la iesire mai putin "ondulat" k ne-am aranjat bine d tot...dar nah..ata ete..tot a meritat!!!
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 13:51   #190
Xerius
Nissan Driver

Stage 5
 
Xerius's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 353
Member of:
[Nissan]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

felicitari organizatorilor. A iesit un super show cu o super atmosfera. Sper sa mai organizati si alte show-uri curand.
Xerius is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 14:15   #191
aski

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 53
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Ii de vanzare golfu verde de mm ? daca da si stiti un pret !!!
aski is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 14:28   #192
praXis

Stage 2
 
praXis's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 52
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Felicitari CJ 25 COX pentru locul 2 - e omul nostru :P si felicitari M Power pentru locul 1, si felicitari tuturor care au participat la eveniment!

Felicitari "comentatorului de premii", care "n-a citit asa de mult din clasa a 12-ea", ai facut un show extraordinar ... tragem o linie? ) ...o linie alba!

Felicitari si numai succese in continuare!
praXis is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 14:44   #193
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by G_T_I View Post
scuze,mi-o cam luat gura inainte si nu vreau sa t simti sau sa va simtiti jigniti sau deranjati,idea e k eu cunosc acel golf galben ink inainte sa ajunga la acel tanar kre a mai adaugat cateva + uri la masina aia !din cate am aflat a ratat treapta a 2a deoarece avea cautatorul defect + k ii mai si lipseste experienta!!
szambi,gergo...ma stiti bine si stiti k as comenta fara mila DAR ma bucur k nam ce comenta! ati fost cei mai buni!!!! din partea mea si a clubului NLR aveti numa respect!


cat despre nene....GTI ...dak esti falitu ala kre so rugat de me sai deschid capota si teai bagat acolo in seama k muscan lapte...tin sa te anunt k am mult mai multa experienta decat crezi si k masina tie nu ti-e de vanzare.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 14:46   #194
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Quote:
Originally Posted by praXis View Post
Felicitari CJ 25 COX pentru locul 2 - e omul nostru :P si felicitari M Power pentru locul 1, si felicitari tuturor care au participat la eveniment!

Felicitari "comentatorului de premii", care "n-a citit asa de mult din clasa a 12-ea", ai facut un show extraordinar ... tragem o linie? ) ...o linie alba!

Felicitari si numai succese in continuare!
cred k so antrenat destul de mult
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 17-09-07, 14:49   #195
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Auto-tuning Show 1 Satu Mare

Salutare, să incepem cu un video, visit www.erdon.ro, este un articol in limba maghiară, click pe iconul "video" dreapta jos, merită văzut! Mai sunt si niste imagini frumoase!

Last edited by gergo; 17-09-07 at 14:53.
gergo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -