Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-07, 15:16   #361
bunilla

Stage 4
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 237
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by Miodrag_ View Post
atunci adu-o pe bunicata sa bata sl-ul...ce conteaza ce cutie ii...altii au avut launch control...daca o castigat o gastigat
din pacate bunicamea nu conduce... dar cred ca daca i-as lua o masina automata ar putea invatza sa tina de volan si sa apese acceleratia la maxim... dar pana atunci vin eu...

si cu ocazia aceasta as dori sa il felicit si sa-i multzumesc lui HANS de la mercedes care a stiut sa regleze motorul in asa fel incat sa scoata fabuloasa cifra de 100 de cai pe litru dintr-o masina supra-alimentata...
bunilla is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 15:31   #362
Magica

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 36
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

pakt ca a plouat si am mers si nu am vazut drifteri ( (
Magica is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 15:40   #363
Magica

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 36
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by bunilla View Post
din pacate bunicamea nu conduce... dar cred ca daca i-as lua o masina automata ar putea invatza sa tina de volan si sa apese acceleratia la maxim... dar pana atunci vin eu...
din cate stiu eu, dak la o masina automata ii dai capat(de pe loc), intrerupe computeru de bord ... si ai dreptate, e nasol k ii automata, dar totusi, e ceva sa ai 600 hp ...
Magica is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 15:40   #364
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by bunilla View Post
din pacate bunicamea nu conduce... dar cred ca daca i-as lua o masina automata ar putea invatza sa tina de volan si sa apese acceleratia la maxim... dar pana atunci vin eu...

si cu ocazia aceasta as dori sa il felicit si sa-i multzumesc lui HANS de la mercedes care a stiut sa regleze motorul in asa fel incat sa scoata fabuloasa cifra de 100 de cai pe litru dintr-o masina supra-alimentata...
Ma tot gandesc daca bunicata conduce asa spurcat cum conduci tu ...
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 15:47   #365
bunilla

Stage 4
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 237
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by Rickie View Post
Ma tot gandesc daca bunicata conduce asa spurcat cum conduci tu ...
prietene... eu macar conduc... tu iti dai cu parerea

(nu va stiu regionalismele... sunt curios cum traduci expresia "condus spurcat" ? )
bunilla is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 15:49   #366
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Poate ca si crezi ce zici! Nu-ti dau detalii aici
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 17:02   #367
FlippE[R]75

Stage 3
 
FlippE[R]75's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 122
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Foarte tare SL-ul .... a dat 2 masini la un S3 de 265 de cai .... chiar fabulos ) .... hai ca deja incepe sa mi se ia de toate libidinoseniile astea ... fitsi obiectivi si voi si vedetsi lucrurile asa cum sunt , nu cum vor altii sa fie ... sau deh ... poate faceti si voi rost de-un abonament pe dabogea la tv ) ... apropo de plata , reducerea ca reducerea , dar de ce s-a platit in + pentru sofer ? era tare sa platesti pentru masina de concurs si sa nu platesti pt sofer ... ce facea masina concura prin telecomanda sau cum ? .... o maaaaare aberatie

@protuning :
nu mi se pare ca alea au fost scuze, o scuza se formuleaza ca atare nu cu motivatie ! Nu iti permit sa ma faci nesimtit si mai mult de-atat nu-ti permit sa tsipi la mine doar pentru ca te simti "organizator" . Apropo de faza cu alaturatu cui nu trebuie ... stii ce linistit am stat cand retarzii aia cu motoarele treceau blana pe langa masina mea si abia puteau sa la tsina jos ? vroiai sa stau sa astept sa intre vr-unu in mine eventual ca deh ... tre sa se dea VIP_urile .... foaaarte tare nu ? si bomboana de pe tort imi mai spui ca tre sa astept sa se dea si motocicletele ... sa fim seriosi ... au rupt asfaltu in cealata parte a pistei de ti-era frica sa iesi din masina dar ce sa-i faci ... daca erau TOVARASII asa e cand ai prieteni organizatori , poti sa-ti permiti ce vrei ....

FARA respect, proprietarul seatului
__________________
Just An Opinion :P
FlippE[R]75 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 17:17   #368
Snytz

Stage 3
 
Snytz's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 134
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Nu stau sa fac lista cu toate cate s-au intamplat pt ca sunt mult prea multe, dar e de mentionat faptul ca dupa ce ca cei cu motocicletele le-au alergat pe acolo de mi s-a luat mie de ei, s-au mai dat si inaintea noastra. Desigur trebuie mentionat ca noi nu numai ca nu am fost lasati sa dam macar o tura pana in celalalt capat, dar veneau baietii cu ATV urile si ne spunea sa stam in masini, nu aveam voie sa stam in grup sa vb. Cata minte trebuie sa aiba cineva sa iti ceara sa stai 5 ore in masina si ce impresie sa ai despre el daca considera ca tu chiar o sa faci asta !

Te rog sa iti imaginezi cum sa simt eu care toata sambata noaptea am condus iar de acolo am plecat direct spre buc ! Toate astea ca sa stau la mine in masina !
Snytz is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 17:45   #369
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by Rickie View Post
Poate ca si crezi ce zici! Nu-ti dau detalii aici
man frana da.....e pedala din mijloc bade pieton din moment ce nu ai nici masina nici permis te rog sa te abtii cu condusu !
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:14   #370
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Mai "smechere" auzi ? Yo nu ma duc nici pe relatiile tale si nici pe permisu` tau ... probabil ai si tu permis de vreo 2 ani si acuma Schumacher ii mic copil pe langa tine, da nu tre sa fi tu mare si tare pe forum, poate o sa ai ce sa imi areti la urmatoru` event ... repet POATE !
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:31   #371
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

poate o sa iti arate punto-ul portocaliu ceva din spate....evacuarile daca le prinzi forma....
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:34   #372
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Da ce ? Doar nu vrei sa il legi dupa Lamborghini sau dupa SL ?!
Rickie is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:39   #373
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

da tu esti tata lor...ia zici ma tu ce coapta ai ????? de rupi in halu asta ananasu???? hai ca pe mine sigur m-ai vazt la baia mare !
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:40   #374
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

a mai rau : nu ai ...am inteles esti doar unu din cei complexati care stau acasa si critica restul oamenilor care chiar fac ceva !.....ok man nu mai mai obosesc sa iti raspund ne vedem la urmatorul event.....
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 29-08-07, 18:44   #375
Rickie

Stage 2
 
Rickie's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 73
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Cicione ii destul de grav cu tine baiete, stiu ai tai ?
Tu intrebi, tu raspunzi, tu le faci pe toate, in legatura cu masina nu am ce sa iti zic, o sa-ti arat eventual, numai nush daca prindem aceeasi categorie ...
Rickie is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -