Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-08-07, 23:31   #316
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

da totusi nici un leu nu s-a dat la cei care au castigat?
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 23:35   #317
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

foarte bine punctat ....nici macar cupe pt locurile 2 3 la linii si cativa si-au rupt pana si planetarele...(eu) dar mno.....la styling sa fie cat de multe cupe...in fine in rest a fost frumos.....mare locul sa desfasurare ...bafta pe viitorsi sunt sigur ca data viitoare va fii mai bine
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 23:53   #318
Magica

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 36
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

un 100 E eu zic k s-ar fi putut da la locul 1 ... makr ... (asta in cazul k nu s-a dat nimic, din cate am citit pana acuma)
Magica is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 23:54   #319
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Cu sprijinul Midnight Racers Bucuresti dorim sa infintam o filiala la baia mare ...cei interesati sa intre pe forum la comunitati ''baia mare''
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 23:56   #320
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Evoluti0n n-am zis nika de loganul tau in afara faptului ca ma abtin sa fac vreun comentariu...sincer nu stiu ce sa cred...oricum tragea bine masina ta...astept sa vad cum trage cu axa ...pacat ca data viitoare n-o sa mai fim in aceeasi grupa...
__________________
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 00:16   #321
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Aici e perceptzia greshita a romanului...itzi faci mashina "de curse" ca sa iei bani/premii (maruntzi) shi diplome ? penibil...

Itzi prepari mashina pt tine..pt hobby..pt adrenalina sa zicem....Cei care organizeaza astfel de curse le organizeaza in primul rand pt noi...ca sa nu ne pierdem carnetele, vietzile sau mai rau sa luam vietzi incercand sa concuram pe strazi. Ok poate nu voit fac asha dar in primul rand aceste curse afecteaza(in bine) pe cei care vor sa concureze...apoi pe cei care vor sa vada ceva.

Mergi la curse shi te ashteptzi sa fii rasplatit ? pt ce? pt ca vezi doamne tzi-ai rupt mashina pt ca altzii sa vada? tot acest eveniment e defapt pt tine ca sa itzi dea voie sa concurezi intr-o sigurantza mai mare decat pe strada.

Da...oricine se ashteapta la ceva ceva de la organizatori daca e pe podium...da dar sa fim sinceri ce conteaza mai mult? milionu de lei/suta de euro ala ce il primeshti sau sentimentul ca ai ajuns printre primii sau primul ?
Da...se obishnuieshte sa se dea premii pt ca deh..motivezi omu sa mai vina...insa nu potzi sa acuzi organizatoru ca nu a dat bani..poate nu a cashtigat destul ca sa dea astfel de premii....habar nu avetzi cat costa organizarea unui astfel de eveniment....stitzi vorba aia....la munca bah nu la intins mana...
morghen is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 00:26   #322
Evoluti0n

Stage 5
 
Evoluti0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 348
Member of:
[DACIA]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

nu se astepta nimeni la bani ca nu cred ca cineva ii idiot sa nu isi dea seama ca se poate castiga un ban de aici cand tu iti bagi mii de euro in masina, dar aici ma refer la aspectul ca cei care participa trebuie sa fie tratati cu putin respect fata de organizatori ca daca e pana acolo cei care participa aduc banii grei .
__________________
"Urmatorul examen este cel mai greu"
Evoluti0n is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 00:31   #323
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

eu am stat 2 saptamani in baia mare si stiu ce a tras robi sa organizeze show-ul...eu zic ca este o reusita...au fost si minusuri...dar din greseli se invata
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 00:42   #324
gangsta

Stage 5
 
gangsta's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
[SEAT]
Thumbs down Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by CicioNE View Post
foarte bine punctat ....nici macar cupe pt locurile 2 3 la linii si cativa si-au rupt pana si planetarele...(eu) dar mno.....la styling sa fie cat de multe cupe...in fine in rest a fost frumos.....mare locul sa desfasurare ...bafta pe viitorsi sunt sigur ca data viitoare va fii mai bine

Corect, subscriu!!!
gangsta is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 01:14   #325
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

-Felicitari pt eveniment.....bun sau rau.....a fost un eveniment auto...niciodata nu poate fi perfect si mai ales prima data.
-La urmatorul ....sper sa fim si noi prezenti.....Bafta !!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 03:16   #326
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Am observat ca multi confunda baietii din Racing Syndicate care au asigurat cronometrarea cu organizatorii (doar pt cronometrare fiind stabilita si plata).

La organizare s-a dat doar o mana de ajutor, cei care au neclaritati ii rog sa urmareasca cum au evoluat lucrurile pe prima si a doua pagina a thread-ului.

Neajunsurile care au fost se datoreaza faptului ca nimeni din RS nu a mai fost la evenimente de genul la Baia Mare sau eventual sa cunoasca personal pe cineva dintre organizatori astfel incat surprizele au aparut la fata locului din cate am inteles.

La Oradea spre exemplu nimeni nu a avut de obiectat asupra sistemului ,fiind asigurate in timp util de catre WSR sursa de curent si imprimanta.

Daca baimarenii zic ca acest eveniment e peste ce a fost pana acum in zona
probabil lucrurile vor evolua in bine data viitoare.

RESPECT Midnight Racers pt ca ati batut atata drum si nu doar de data asta ci si la WSR tuning event, e de apreciat efortul depus si sper sa nu ramaneti dezmagiti si sa mai treceti pe la noi prin vest.

Sper sa ne intalnim toti in toamna la ORADEA daca va mai fi ceva.

PS:in ultimul timp au aparut multi bagatori de seama de forum,tastaturisti si tot felul de experti .... so, cand vedeti ca apare un tren ca MICUTZU aveti macar bunul simtz sa stati la bariera
__________________
criss is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 10:00   #327
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

si pozele unde sunt???????
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 11:08   #328
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

poze mai multe gasiti aici

https://forum.4tuning.ro/405-alba-iulia/49703-baia-26-august-2007-a.html
hoinar is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 12:14   #329
Magica

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 36
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

ok... da mai am o intreabare... nu stie nimeni de ce nu a concurat Porsche 911u` ?
Magica is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 13:13   #330
emil b

Stage 1
 
emil b's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 22
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Evenimentu' nu a fost organizat si pt cei care sunt pe dinafara, ca sa faca putina reclama la tuning.
De ce a fost asa slaba organizarea ? in ziar am citit ca o sa fie ceva distractie pt copii - nimic mancare - iarba de pe camp, cei veniti din curiozitate fara sa aiba habar de masini au avut mari batai de cap ca sa priceapa ce se intimpla pt ca organizatorii nu spuneau nimic nu aveau putina muzica nu anunta nimeni nimic
trebuia anuntata lumea sa mearga fara copii, sotii, prieteni si alte obstacole
parcarea a lasat de dorit, bani s-au luat ca la un eveniment adevarat.
emil b is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -