Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 21-10-07, 00:28   #436
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Poate e cam tarziu sa intreb,dar are cineva vreo poza cu aceasta masina? (Audi S2).Multumesc!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCI0006.JPG
Views:	59
Size:	152.2 KB
ID:	374202  
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 08:23   #437
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

din cate stiu are 220 caluti .
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:28   #438
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by bogo4all View Post
din cate stiu are 220 caluti .
Stock..Dar am auzit ca are modificari si pe la motor
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 16:09   #439
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

are peste 300 de cai
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 16:12   #440
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
are peste 300 de cai
De unde stii?Poti sa si argumentezi te rog?
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 16:18   #441
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

am fost la o intrrunire midnight racers chiar cand s-a infintat in baia mare. si el a fost acolo.acuma cred ca ii in club. si o spus aproximativ cam cati cai are si vrea sa mai bage bani in ea sa o faca mai tare.asa o zis atunci.
__________________
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 16:19   #442
CoCaine
Audi Driver


Stage 5
 
CoCaine's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,291
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
[4Tuning International]
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
am fost la o intrrunire midnight racers chiar cand s-a infintat in baia mare. si el a fost acolo.acuma cred ca ii in club. si o spus aproximativ cam cati cai are si vrea sa mai bage bani in ea sa o faca mai tare.asa o zis atunci.
Aha.Mersi pt info
CoCaine is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 19:34   #443
protuning

Stage 5
 
protuning's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,164
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by Raul_bad View Post
Sorry ca raspund asa tarziu...
Eu sunt unul din posesorii de motociclete "drujbe"

Deci... motocicletele au facut 70% din show, sunt oameni care au venit numai pentru motociclete...

Dupa ce am stat pana a inceput ploaia, de ni s-a acrit, nu cred ca am fost singurii( sistemul a fost nashpa, trebuia fiecare o data).

Intelegerea cu "organizatorii" a fost asa:
- prima data mashinile(1 data toate) pe urma motoarele( 1 data toate) si pe urma iara mashinile care au scos timp mai bun shi pe urma iara motoare...etc...

Dar cand am sta 6 ore nemishcatzi/ nepishatzi ... n-i sa cam acrit, nu numai noua, si voua celor care ati fost cu mashini, toata stima...

Trebuia organizat mai klumea...

Si nu incepe (Robi) ca nu mai acceptzi motoare acolo...fi serios contribuie motoarele mai mult decat mashinile la show... De ce nu ai cerut si sprijinul nostru in organizare?suntem "totushi" in Baia Mare vreo 40 motoare ca ar fi putut contribui la organizare...

Cel mai bun exemplu AUTO "MOTO" EROTIC SHOW... care a ieshit super OK

Numai bine,
Raul
poate ma cauti personal sa vb detaliile astea!!si apropo stii bine ca nu v-am putut opri sa va faceti de cap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
data viitoare va veti da pe raspunderea vostra unde vreti!!daca se intampla vre-un incident (ce nu era greu de imaginat cand goneati printre masini!)EU ERAM TRAS LA RASPUNDERE!!!NU TU!!!asa ca ar trebui sa te gandesti cum pui problema !pana nu voi fii sigur ca sunt luat in serios NU-MI DUC PIELEA LA BATAIE!!!! CU RESPECT ROBERT
protuning is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 20:39   #444
Raul_bad

Stage 2
 
Raul_bad's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 40
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by protuning View Post
poate ma cauti personal sa vb detaliile astea!!si apropo stii bine ca nu v-am putut opri sa va faceti de cap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
data viitoare va veti da pe raspunderea vostra unde vreti!!daca se intampla vre-un incident (ce nu era greu de imaginat cand goneati printre masini!)EU ERAM TRAS LA RASPUNDERE!!!NU TU!!!asa ca ar trebui sa te gandesti cum pui problema !pana nu voi fii sigur ca sunt luat in serios NU-MI DUC PIELEA LA BATAIE!!!! CU RESPECT ROBERT
O sa vb si personal, sa punem la punct nishte kestii. Nu am shtiu de acest thread inainte de Erotic moto..pelea mea ca vb cu tine atunci, defapt nu numai eu ca nu sunt reprezentatul nimanui...dar Sebi / Atti ii cunoshti shi tu ... nu cred ca are rost sa sa vb aici "in public" se pot rezolva chestiile astea prin vb shi amiabil nu cred ca trebuie sa ajungem sa punem unul altuia betze in roate...
Shi adu-ti aminte, cand am inceput sa facem noi liniutze in spate? Raspuns: cand ne-am saturat de stat, dupa 6 ore, in soare ...ploaie ...iara soare dupa voi ...organizatorii pentru ca la noi ati spus una la ceilalti ( cu mashini) ati spu alta.. pana la urma s-a dat care a vrut acolo, shi la urma ne-am dat noi fara a fi cronometrati oficial pentru ca la ora 20:00 a trebuit sa fie goala pista de aterizare/decolare deoarece veneau cei de la drusal...de ce nu-tzi aduci aminte?

Acu doi ani s-au dat cei cu mashini, pe urma cei cu motoare(eu nu am fost atunci) in jur de 2 ore pana au terminat shi totzi au fost fericitzi, de ce nu s-a putut face la fel shi acu? Ceretzi ajutor shi o sa va ajutam ( pana la urma suntem totzi baimareni) nu cred ca nu putem rezolva sa fie bine shi pentru voi shi pentru noi...

Scuze, dar asha nu ai cum fi luat in serios...

Cum avetzi prieteni cu mashini de peste tot din tzara shi nu numai, asha avem shi noi... ne putem strange in jur de 200 de motoare shi atunci sa vezi show, sa fie tot atatea mashini shi o organizare klumea shi o sa iasa bine, dar pana ce doi oameni incerca sa struneasca 1000 sau 2000 nu va ieshi klumea niciodata ...

Sper sa ne putem intalni sa povestim ...

Numai bine,
Raul
Raul_bad is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 20:45   #445
Raul_bad

Stage 2
 
Raul_bad's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 40
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Sorry ca raspund asa tarziu...
Eu sunt unul din posesorii de motociclete "drujbe"

Deci... motocicletele au facut 70% din show, sunt oameni care au venit numai pentru motociclete...

Dupa ce am stat pana a inceput ploaia, de ni s-a acrit, nu cred ca am fost singurii( sistemul a fost nashpa, trebuia fiecare o data).

Intelegerea cu "organizatorii" a fost asa:
- prima data mashinile(1 data toate) pe urma motoarele( 1 data toate) si pe urma iara mashinile care au scos timp mai bun shi pe urma iara motoare...etc...

Dar cand am sta 6 ore nemishcatzi/ nepishatzi ... n-i sa cam acrit, nu numai noua, si voua celor care ati fost cu mashini, toata stima...

Trebuia organizat mai klumea...

Si nu incepe (Robi) ca nu mai acceptzi motoare acolo...fi serios contribuie motoarele mai mult decat mashinile la show... De ce nu ai cerut si sprijinul nostru in organizare?suntem "totushi" in Baia Mare vreo 40 motoare ca ar fi putut contribui la organizare...

Cel mai bun exemplu AUTO "MOTO" EROTIC SHOW... care a ieshit super OK

Numai bine,
Raul
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1010333.JPG
Views:	64
Size:	222.3 KB
ID:	379710  
Raul_bad is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 21:16   #446
steel_koncept

Stage 3
 
steel_koncept's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 75
Thumbs up Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Deci doar acum vad postul asta si imi cer scuze pt asta.Sa o iau incet cu inceputul ma bucur ca evenimentul auto moto erotic show va placut ca si show ca si organizare am facut maxim ce sa putut si multumesc pe aceasta cale baietilor cu motoare care au venit si care au donat pt 2 zile motoarele.Sincer imi pare nespus de rau pt Sebi era super daca toata lumea ajungea acasa ok dar nu totdeauna ne iese tot o mai si zbarcim citeodata.iar in ceea ce priveste evenimentul de la aeroport nu vreau sa tin apararea nimanui si voi aveti dreptate dar si roby si credema sincer iti zic situatia ne-a depasit nu credeam ca este atit de greu de organizat asa ceva sa stapinesti atita lume sa poti sa te ocupi de atita popor greu foarte greu dar....din greseli inveti.Imi cer iertare inca odata dar nervii mei au ceda acolo neputind fi in 10 locuri deodata.Inca odata scuze si promit pe viitor la eventul de la anul ce vine o organizare super buna.Si sa stii ca nimeni nu fuge un sfat sau un ajutor este binevenit doar ca trebuie sa recunosti un lucru motociclistii sunt putin mai (neastamparati) decit automobilistii si zic asta pt si eu am motor si vb din propria experienta daca e loc dai sa sune...
La anu o sa vb dinainte la fel k la auto moto erotic show si promit va iesi cool mai alea ca vom avea invitati din europa 70%
Fiti buni si prieteni toti in fond avem acelasi vis MOTOR SI VITEZA (poate eu am mai adaugat FEMEIA
steel_koncept is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 23:22   #447
protuning

Stage 5
 
protuning's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,164
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Si nu incepe (Robi) ca nu mai acceptzi motoare acolo...fi serios contribuie motoarele mai mult decat mashinile la show... De ce nu ai cerut si sprijinul nostru in organizare?suntem "totushi" in Baia Mare vreo 40 motoare ca ar fi putut contribui la organizare...

Cel mai bun exemplu AUTO "MOTO" EROTIC SHOW... care a ieshit super OK

1- deocamdata nu motorciclistii au organizat auto moto erotic show!!!de a iesit OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2-la oradea deja al doilea an nu au acces motorciclistii la liniute
3- cu atitudinea asta nu ai reusit sami schimbi parerea despre comportamentul motorciclistilor
4-pt un show de calitate e nevoie de disciplina nu de o armata care sa stea langa fiecare motorciclist!
protuning is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 07:30   #448
Raul_bad

Stage 2
 
Raul_bad's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 40
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by steel_koncept View Post
Deci doar acum vad postul asta si imi cer scuze pt asta.Sa o iau incet cu inceputul ma bucur ca evenimentul auto moto erotic show va placut ca si show ca si organizare am facut maxim ce sa putut si multumesc pe aceasta cale baietilor cu motoare care au venit si care au donat pt 2 zile motoarele.Sincer imi pare nespus de rau pt Sebi era super daca toata lumea ajungea acasa ok dar nu totdeauna ne iese tot o mai si zbarcim citeodata.iar in ceea ce priveste evenimentul de la aeroport nu vreau sa tin apararea nimanui si voi aveti dreptate dar si roby si credema sincer iti zic situatia ne-a depasit nu credeam ca este atit de greu de organizat asa ceva sa stapinesti atita lume sa poti sa te ocupi de atita popor greu foarte greu dar....din greseli inveti.Imi cer iertare inca odata dar nervii mei au ceda acolo neputind fi in 10 locuri deodata.Inca odata scuze si promit pe viitor la eventul de la anul ce vine o organizare super buna.Si sa stii ca nimeni nu fuge un sfat sau un ajutor este binevenit doar ca trebuie sa recunosti un lucru motociclistii sunt putin mai (neastamparati) decit automobilistii si zic asta pt si eu am motor si vb din propria experienta daca e loc dai sa sune...
La anu o sa vb dinainte la fel k la auto moto erotic show si promit va iesi cool mai alea ca vom avea invitati din europa 70%
Fiti buni si prieteni toti in fond avem acelasi vis MOTOR SI VITEZA (poate eu am mai adaugat FEMEIA
Sunt de acord...si cu FEMEIA ...

Asta am shi spus trebuie sa vb unuii cu altzii... Nici nu aveai cu fi in 10 locuri odata...

Si eu am increderea ca la anu va fi mai bine...pentru toata lumea.

Numai bine,
Raul
Raul_bad is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 07:40   #449
Raul_bad

Stage 2
 
Raul_bad's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 40
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

Quote:
Originally Posted by protuning View Post
Si nu incepe (Robi) ca nu mai acceptzi motoare acolo...fi serios contribuie motoarele mai mult decat mashinile la show... De ce nu ai cerut si sprijinul nostru in organizare?suntem "totushi" in Baia Mare vreo 40 motoare ca ar fi putut contribui la organizare...

Cel mai bun exemplu AUTO "MOTO" EROTIC SHOW... care a ieshit super OK

1- deocamdata nu motorciclistii au organizat auto moto erotic show!!!de a iesit OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2-la oradea deja al doilea an nu au acces motorciclistii la liniute
3- cu atitudinea asta nu ai reusit sami schimbi parerea despre comportamentul motorciclistilor
4-pt un show de calitate e nevoie de disciplina nu de o armata care sa stea langa fiecare motorciclist!
Deci...

1- nu am spus ca noi am organizat... am spus ca a ieshit super bine...
2- imi pare rau de oradenii cu motoare, in locul tau nu ash incerca sa fac acelashi lucru...
3- nici nu vroiam sa-tzi schimb parerea, este o zicala dar nu are rost sa continui ...
4- nici nu am spus asta( citeste macar ce-am scris eu) m-am referit ca putem ajuta la disciplina la un astfel de show... (Vb. cu cei cu broscutele, de cate ori fac cate o parada ne cheama shi pe noi si iese super ok- incearca numai sa vb cu ei, nu cred ca e greu)

Acu adaug eu:

5- shi mashinile au facut liniutze alaturi de noi pe aeroport( in partea din spate) asta nu a mai spus-o nimeni, am shi poze daca vrei.

6- tu personal ai lipsit cam 2-3 ore din peisaj, nu ma/ne intereseaza ce-ai facut dar in acest timp nu ai organizat. A ramas un singur om care a trebuit sa faca cat de cat ordine.

7- Revino pe pamant ca suntem din Baia Mare si ar trebui sa putem organiza asa ceva impreuna, sau cel putin sa ne ajutam unul pe altu/ unuii pe altii.

Numai bine,
Raul
Raul_bad is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 16:27   #450
steel_koncept

Stage 3
 
steel_koncept's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 75
Default Re: Pro Street Tuning Event - Baia Mare 26.08.2007

raul ia fi tu antena la mine te rog) e hai k glumesc da am o idee aveti voi motociclisti cumva un sef mai mare peste voi un consiliu ceva ce genul asta????? daca da atunci uite ma gandesc la un eveniment dedicat motociclistilor doar lor exclusiv.Ce ziceti liniute indemanare etc etc etc.Cred ca ma cunosti si personal si daca credeti ca vreti un eveniment de acest gen ne vedem la o berica si o punem la cale)da la anu numai ca stii tu ce e mult strica si asfaltul nu il pot incalzi)
da o facem daca exista cerere
steel_koncept is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -