Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-12-04, 20:31   #121
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

is curios cu cat il plateste pe sobolanul care ii scrie textele nu de alta.. dar din ce se vede in poze si in filme.. fata asta abia trece strada de una singura. parerea mea
__________________

NU tolerez prostia si ipocrizia. Deci n-am treaba cu tine !

Vand 17" 5x120: https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...atch-17-a.html
TheSinner2 is offline  
Old 25-12-04, 22:26   #122
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

eh, ce mai conteaza. noi sa fim sanatosi.
hai craciun fericit si la multi ani.
cum e vremea pe la iasi? ca pe aici nu am apucat sa ma dau pe gheata (cu masina adica)
COObra is offline  
Old 26-12-04, 00:21   #123
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Am si eu o intrebare pentru Blonda.Dak tot zice k ea e cea din film.Cum ii chiama pe Profeti sau care sunt poreclele lor.
MC Mate is offline  
Old 26-12-04, 09:45   #124
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

eh si tu acuma
Quote:
adicatelea 2x512 KB cache=1 MB
dupa mintea ei ar trebui sa zicem de acum incolo ca avem doar o roata la masina ca de e 1x4=4
apropo MC Mate - felicitari pt ideea cu videoclipul (am inteles ca tu ai fost tartoru )
COObra is offline  
Old 26-12-04, 15:23   #125
tricky_joint

Stock
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 6
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MC Mate\"
Am si eu o intrebare pentru Blonda.Dak tot zice k ea e cea din film.Cum ii chiama pe Profeti sau care sunt poreclele lor.
Desigur Mate !
Baietii, care isi trag piesele la prietenul meu in studio sunt Lucian (Jock) si Moshu' (Nini).
Satisfied ? :P
tricky_joint is offline  
Old 26-12-04, 15:27   #126
tricky_joint

Stock
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 6
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"COObra\"
eh si tu acuma
Quote:
adicatelea 2x512 KB cache=1 MB
dupa mintea ei ar trebui sa zicem de acum incolo ca avem doar o roata la masina ca de e 1x4=4
apropo MC Mate - felicitari pt ideea cu videoclipul (am inteles ca tu ai fost tartoru )
Inca un lucru ! Multumim Mate pentru efortul facut de a aduce bestiile de masini la filmare ! A iesit super bine pentru un eveniment organizat practic ad-hoc. Wow, ce cuvant am putut sa zic....ad-hoc, ce-o fi aia ?

Important e ca a iesit un super clip, nu ca am eu un neuron singuratic. Apropos, sa stii ca neuronul mai si stranuta din cand in cand, dovada fazele cu Opteron

La multi ani !
tricky_joint is offline  
Old 26-12-04, 16:35   #127
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Ideea a fost a mea si cu ajutorul baietilor am ,,puso'' in practica
Astazi cred k voi vedea pt prima data Videclipul in varianta aproape finita.
MC Mate is offline  
Old 27-12-04, 09:58   #128
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tricky_joint\"
Quote:
Originally Posted by \"Ali G\"
Mah eu am fost acolo si faza cu sapca .... nu trebuia aruncata dar ....e blonda s-a ras 10 min dupa faza aia. ca si faza cand se intalnesc ele doua,intre masini, daca ascultatzi bine se aude cand li se spune sa bata cuba dar vedeti ce a iesit :P pacat ca nu prea gandeau ca in rest .......
Buna, sunt blonda ! Poti sa repeti, te rog, ca nu am inteles subtitrarea. Intre timp adu niste apa plata cu lamaie, poate pana atunci o sa invatzam ce inseama CUBA :P.
Referitor la viteza de compilare, afla despre mine ca sunt bine, sanatoasa, sunt dotata cu un procesor OPTERON pe 64 de biti, cu cache de 512 kB, si pot sa merg singura pe picioarele mele, atata timp cat nu trantesc usi de tramvai 41 sau autobuze 368. In momentul filmarii nu prea eram atenta in jur, pentru ca faceam streaming direct de pe net si aveam si de ars un CD la 52x cu buffer underrun, deh...blonda...multitasking, multiuser, dar ma rog, nu cred ca stii bancul, n-are rost :P:P:P:P
Numai bine, sanatate, si upgrade-uri pline de lumina, fericire, si GHz balonatzi la stomac.

Semneaza: BLONDA UCIGASA DE SEPCI (rosii, cu alea verzi chiar sunt prietena, mergem si la bere).
Buna blondo'(Alina parca nu?) esti sau te crezi foarte desteapta! scuze esti la un nivel foarte inalt fata de noi (da-te jos din pom!)

Cuba - vb., ind. prez. 3 sg., (a bate cuba)expresie din popor folosita de obicei dupa anumite obiective indeplinite.

de acum foloseste dex-ul cand vrei sa dai o replik.
Nu te mai lua tu de toti ca asta nu e un forum in care fiecare se da mare asa cum faci tu. si inca odata iti dau un sfat ca intre prieteni (DA-TE JOS DIN POM!!!)
Ali G is offline  
Old 27-12-04, 10:33   #129
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Ce-aveti ma cu fata? CE RAI SUNTETI.......





PEACE
Mr.Nice is offline  
Old 27-12-04, 17:04   #130
ascona-gsi

Stage 2
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 30
Default

Bruneta nu zice nimik ??
ascona-gsi is offline  
Old 27-12-04, 17:58   #131
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

Bruneta nu zice nimik pt ca nu e Blonda ca donsoara' .
Si inca ceva pt tine Blondo' : Tu ai bad-uri pe hard sau nu suporta placa de baza sistemul pe care zici tu ca-l ai in cap !
Respect pt bruneta...am auzit ca s-a combinat cu Lucian (Jock) (unul din profeti)
Ali G is offline  
Old 27-12-04, 22:23   #132
ascona-gsi

Stage 2
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 30
Default

jock e fratele lui Mosu ?
ascona-gsi is offline  
Old 27-12-04, 22:55   #133
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Posibil
MC Mate is offline  
Old 28-12-04, 02:38   #134
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

************
ZoliaT : off-topic .... (excludem faza cu blonda pt ca trebuie sa ii acordam dreptul la replica)
TheSinner2 is offline  
Old 28-12-04, 19:41   #135
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default

tipa a venit sa se scoata...ce e rau in asta? ca e in pom...nush daca e treaba mea sau a altcuiva....e doar treaba ei.
morghen is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -