Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-11, 15:29   #1426
ghiszmo

Stage 5
 
ghiszmo's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 514
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

bine avem sarbatoriti?ion ioana !cva?
ghiszmo is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 15:44   #1427
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Andreea13 View Post
nu ies frate astia din cluburi auto , stau la caldurica si se uita pe forum , mai arunca cate un post sa se vaita ca au ca e benzina scumpa cand au facut ei plinul.
daca le spui cae ziua ta si le faci cinste cu suc si seminte vin toti.
Delta Racing Crew a participat cu 8 masini din 12 masini ,iar din cei care au lipsit 2erau plecati din localitate si 2 nu a putut veni.
Dar unde sunt cluburile cu zeci de masini ?
NoSpeedLimit Romania ?
Midnight Racers ?
Inferno MotorSport ?
.......
....
..
.
si lista poate continua
__________________

Înscrie-te aici
În baze de date pentru toate mașinile rapide din Romania pe 1/4 mile

Geox` is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 15:54   #1428
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

la mine in oras nu avem cluburi si tot am iesit aprox 40 si acum vineri pser sa strang din nou macar tot atatia daca nu mai multi...plus ca cei de la televiziunea locala ne cauta intruna sa faca emisiuni de genu asta
__________________
bertone turbo by ruff ryders
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:04   #1429
SB09HMM

Stage 5
 
SB09HMM's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 969
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

on topic, si sibiul va protesta vineri dupa masa in benzinarie ...o sa fim cam 15+ masini.
SB09HMM is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:05   #1430
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Am ajuns la simpla concluzie ca romanu nostru e prost de bubuie.Pute prostia de la 4 km departare??!!Nu alimenteaza 1,2,....100.dar sunt sute de mii de masini in bucuresti si in tara,crezi ca ceilalti nu o sa alimenteze?Ba da.
Trebuie sa gasim o metoda sa scoatem lenesii din casa ma.
Eu as lua pietre si m'as duce la toti cunoscutii sa le sparg geamurile sa ii scot in pijamale afara sa mearga la "protest" nu sa stea in casa si sa isi planga de mila ca vai sa scumpit benzina.
Retardati,idioti,lenesi,prosti maaa!
M'am saturat,toata lumea se intreaba ce se intampla de nu ies romanii la protest
Raspunsu e simplu si clar,unora le asa lene si tarsa sa inghete de frig 2-3 ore pt binele nostru nu pt binele altora.
Trebuie sa existe o solutie,bai trevizi'va fratilor din lenevie ca,cu ea nu ajungem nicaieri.Ajungem sa ne pierdem si ultima picatura de omenie prin chestiile de genu.

Si cine ma injura asta e,nu'mi pasa,spun ce gandesc.Daca am scris gresit ma scuzati,sunt analfabeta si asta e.
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:07   #1431
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Eu am ajuns la o concluzie, cam severa dar asta e.
CA in ROMANIA sa se schimbe ceva, ar trebui pusi oamenii care merita intr-un loc sigur, si la restul DAT FOC.
E nevoie de RENASTERE LA NOI, pt ca omul mai ales romanul nu poate fi schimbat, DIN PACATE.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:10   #1432
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Eu am ajuns la o concluzie, cam severa dar asta e.
CA in ROMANIA sa se schimbe ceva, ar trebui pusi oamenii care merita intr-un loc sigur, si la restul DAT FOC.
E nevoie de RENASTERE LA NOI, pt ca omul mai ales romanul nu poate fi schimbat, DIN PACATE.

Renastere?degeaba,tot aici ajungem iti spun eu)
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:10   #1433
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Am ajuns la simpla concluzie ca romanu nostru e prost de bubuie.Pute prostia de la 4 km departare??!!Nu alimenteaza 1,2,....100.dar sunt sute de mii de masini in bucuresti si in tara,crezi ca ceilalti nu o sa alimenteze?Ba da.
Trebuie sa gasim o metoda sa scoatem lenesii din casa ma.
Eu as lua pietre si m'as duce la toti cunoscutii sa le sparg geamurile sa ii scot in pijamale afara sa mearga la "protest" nu sa stea in casa si sa isi planga de mila ca vai sa scumpit benzina.
Retardati,idioti,lenesi,prosti maaa!
M'am saturat,toata lumea se intreaba ce se intampla de nu ies romanii la protest
Raspunsu e simplu si clar,unora le asa lene si tarsa sa inghete de frig 2-3 ore pt binele nostru nu pt binele altora.
Trebuie sa existe o solutie,bai trevizi'va fratilor din lenevie ca,cu ea nu ajungem nicaieri.Ajungem sa ne pierdem si ultima picatura de omenie prin chestiile de genu.

Si cine ma injura asta e,nu'mi pasa,spun ce gandesc.Daca am scris gresit ma scuzati,sunt analfabeta si asta e.
O sa iti zic o chestie...
Asa eram si eu la 18 ani, insa in timp m-am resemnat si am realizat ca romanul este bun numai in gura si in taste. Doar cativa au tupeul sa iasa si sa isi ceara drepturile... iar indolentii si prostii vor spune sec: "Uita-te la golanii aia ce fac!" - suntem golani pentru ca suntem putini. Pe greci si pe restul nu ii considera golani pentru ca au fost extraordinar de multi.

Sfatul meu e sa te linistesti - pentru ca nu vei rezolva nimic cu nervii. S-ar putea sa te ajute doar actiunile pe care le faci pe propria ta persoana.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:10   #1434
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

poi daca ii pui pe aia la care trebuie dat foc crec ramane romania fara oameni si va renaste peste o suta de ani crec)...vorba lui Alexandru lapusneanu " Prosti, dar multi"
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:17   #1435
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
O sa iti zic o chestie...
Asa eram si eu la 18 ani, insa in timp m-am resemnat si am realizat ca romanul este bun numai in gura si in taste. Doar cativa au tupeul sa iasa si sa isi ceara drepturile... iar indolentii si prostii vor spune sec: "Uita-te la golanii aia ce fac!" - suntem golani pentru ca suntem putini. Pe greci si pe restul nu ii considera golani pentru ca au fost extraordinar de multi.

Sfatul meu e sa te linistesti - pentru ca nu vei rezolva nimic cu nervii. S-ar putea sa te ajute doar actiunile pe care le faci pe propria ta persoana.
Pai asta am zis si eu)
Si sunt linistita) doar mi'am spus parerea sincera.
Daca sunt singura care gandeste asa nu e nici o problema.aceept critici insulte jigniri etc etc)
Sincera sa fiu l'am pus pe tata sa dea pe statie sa se alature si taximetristi "protestului".sti care a fost raspunsu?"N'am eu treaba tata,lasa sa se duca aia sa blocheze ei,romanu merge cu taxiu si plateste bani si pt benzina"
Deci?Cum sa nu iti vina draci cand vezi atata prostie la tine in familie?
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:19   #1436
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
..... am realizat ca romanul este bun numai in gura si in taste......
Macar asa sa ne ajute si sa zica mai departece se intampla ,sa scrie pe unde pot,spammeaza la greu orice sitepe care il detin sau unde au acces,astfel cat mai multa lume va sti de el si poate din sutele de romani care voir citii ni se vor alatura inca cativa,rog cei care aveti timp liber sa o faceti si voi.
Precizez ca la tulcea au fost cam jumatate din masini care chiar nu faceau parte din lumea auto.Au aflat de pe fb,massuri,site-uri!si uite asa se mai aduna cativa acuma cativa data viitoare poate pana la sf anuli reusim sa scoatem lumeaa in strada!
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:21   #1437
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Pai asta am zis si eu)
Si sunt linistita) doar mi'am spus parerea sincera.
Daca sunt singura care gandeste asa nu e nici o problema.aceept critici insulte jigniri etc etc)
Sincera sa fiu l'am pus pe tata sa dea pe statie sa se alature si taximetristi "protestului".sti care a fost raspunsu?"N'am eu treaba tata,lasa sa se duca aia sa blocheze ei,romanu merge cu taxiu si plateste bani si pt benzina"
Deci?Cum sa nu iti vina draci cand vezi atata prostie la tine in familie?
Prostie în familie ? Păi cu " prostia aia " îţi asigură ţie mâncarea şi figurile astea Dacă nu se bagă ştie el mai bine de ce , are o vârstă aşa că mai bine te-ai gândi de 10x înainte să mai debitezi chestii de genul
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:25   #1438
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Prostie în familie ? Păi cu " prostia aia " îţi asigură ţie mâncarea şi figurile astea Dacă nu se bagă ştie el mai bine de ce , are o vârstă aşa că mai bine te-ai gândi de 10x înainte să mai debitezi chestii de genul
Eh aici nu ai dreptate.Poate sunt figuri ma,asta e parerea ta si sincer nu ma intereseaza.Si asa ca fapt divers in ultimu timp ma intretin singura,sunt pe picioarele mele.Plus de asta e dreptu meu sa zic ce vreau despre familia mea,e a mea,nu a ta
Mi'am expus parerea,daca vrei o citesti daca nu,treci mai departe,nu te pun eu sa citesti ce scriu.Cu respect morph.
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:28   #1439
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Va salut,tocmai ce am vorbit cu cei de la Realitatea care m-au invitat maine la ora 16.00 la emisiunea deschide lumea datorita stirilor ce raspandesc vestea pe net in legatura cu Boicotul Total din data de 17-19,le-am spus si de protestele voastre de pe data de 7 precum si in Bucuresti in data de 14.
Au revenit la scurt timp cu un telefon sa le dau locatiile voastre de intalnire,va rog poimaine daca o sa fie prezenti vorbiti si de boicotul nostru de pe data de 17-18-19 am vorbit la tv ieri de el la antena 3,voi vorbii si maine,toti implicati in acest boicot deja scriu pe unde pot,spammeaza la greu orice site care are audienta,astfel cat mai multa lume va sti de el si poate ni se vor alatura va rog cei care aveti timp liber sa o faceti si voi.
Am luat forumul la rand si va spun cu mana pe inima ca am ramas impresionat de ce nucleu s-a format,mi s-a cutremurat tot corpul in momentul cand am recitit toata lista ...sunt atat de multe orase care vor participa fapt ce ma bucura pe mine si pe orice roman din tara asta care are simt civic in el,numai impreuna vom putea face ceva...BRAVO BAIETI
Ca sa va faceti o idee acestea sunt orasele solidare acestui boicot:

CLUJ-ei vor face pe 6 ianuarie adica maine

Restul oraselor vor striga prenzenta in data de 7

Baia-mare
Buzau
Brasov
Constanta
Iasi
Mures
Ploiesti
Râmnicu Vâlcea
Targu-Jiu
Tulcea

Sper ca nu am uitat vreun oras,daca am facut-o va rog dati un pm
Va rog sa fiti civilizati si sa nu le dam sansa de a ne discredita,daca cineva devine prea "exuberant" in actiuni delimitati-va de el si scoateti-l din grup este posibil sa fie adus special pentru intoxicare.
Cand mergeti pe drumurile publice va rog sa nu incalcati codul rutier....la Bucuresti sa luat un permis(pe buna dreptate ce-i drept) pentru ca au stat cu ochii pe noi ca pe niste raufacatori.
Nu uitati cine ajunge cu usurinta sau are drum prin UNGARIA,BULGARIA,MOLDOVA,UKRAINA alimentati de acolo,aveti benzinari particulari in zona atunci mergeti la ei haideti sa le vizitam pompele austriecilor doar la Boicoturi..sa ne vada la ei in statie si sa stie ca nu le vom mai da asa usor cea ce ei urmaresc...Banii nostri din buzunar.
Hai sa le aratam, ca numai suntem o piata slaba asa cum au gasit-o ei in 2004,sa le aratam ca am intrat in U.E nu doar pe hartie si ca am descoperit simtul civic si dreptul consumatorului...le-am vazut in orice stat european civilizat Spania,Franta,Anglia,Italia,Germania este timpul sa aplicam si noi ce am invatat din cultura europeana.
Domnilor va salut si va urez succes
dany12epz is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 16:30   #1440
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: PROTEST impotriva pretului carburantilor - Discutii Generale

Nu renuntati,benzina si motorina depasesc pretul benzinei din Austria si Belgia !
destule motive
Restul oraselor vor striga prenzenta in data de 7

Baia-mare
Buzau
Brasov
Constanta
Iasi
Mures
Ploiesti
Râmnicu Vâlcea
Targu-Jiu
Tulcea
asa e si totusi mi se sterg posturile de pe logan club iasi club pentru care am lucrat timp de 3 luni la un videoclip pentru un prieten de al meu drag care nu mai e printre noi
dar sa fie sanatosi cind le-am dat produsul finit l-au postat fiind facut de ei

eu miam facut doar datoria fata de un prieten , fata de famlia lui si fata de prietenii lui adrevarati

cei din LOGAN CLUB IASI au profitat de acest lucru ca sa se dea mari si tari ca ei fac si dreg dar de fapt la ei a contat fanfaronada
la mormintare sau adunat peste 300 de masini majoritatea venind la fanfaronada si parada
cei din LOGAN CLUB IASI sunt buni doar la inmormintari DECI CINE ARE NEVOIE DE BOCITOARE LA VREO INMORMINTARE CONTACTATII CU SUCCES SERVICIILE SUNT GRATUITE


cred ca sa rasucit in mormint MAX
DUMNEZEU SA IL ODIHNEASCA IN PACE
https://www.youtube.com/watch?v=TYhp4...eature=related
https://www.youtube.com/watch?v=cdWnG...eature=related
https://www.youtube.com/watch?v=p83qJ...eature=related


ALO LOGAN CLUB IASI ASTEA NU SUNT ALE VOASTRE
SUNT ALE LUI MAX FAMILIEI LUI SI PRIETENILOR ADEVARATI
PENTRU EI SUNT FACUTE
criminales is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -