Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-10, 18:49   #61
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Eu sa fiu in locul vostru cand as vedea ca se face pe vorbe mi-as lua masina, as parca-o langa restul masinilor normale, as incuia-o si mi-as vedea de treaba mea

Chiar nu ma asteptam sa nu existe niste puncte stabilite in jurizare ... ce sa mai zic ... panarama, ca la noi nicaieri
__________________
Piese pentru masini americane si masini de lux / sport la preturi rezonabile !
0731.439.105 | fabi@americanmusclecars.ro
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 18:54   #62
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Eu sa fiu in locul vostru cand as vedea ca se face pe vorbe mi-as lua masina, as parca-o langa restul masinilor normale, as incuia-o si mi-as vedea de treaba mea

Chiar nu ma asteptam sa nu existe niste puncte stabilite in jurizare ... ce sa mai zic ... panarama, ca la noi nicaieri
Unde ai trait ultimii ani? Sau...ai fost la vreun eveniment? (nu te supara ca pun asa intrebarea...dar chiar asa mia venit)

...sau credeai ca vine la tine cu o foaie de checkboxuri, chestii, coeficienti de punctaj in functie de anumiti factori sau...pe drq frate...subiectivism si nepotism la puterea a 10x.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 19:40   #63
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

) Din fericire/pacate (nu stiu ce sa zic) nu in Romania.

Ma baieti, ce naiba ma ... nu putem ajunge si noi la un grad de calitate in tara asta ? Nu zic ca sunt eu inteligentul, chiar nu vreau sa spun asta ci totusi parca-ti pare rau cand vezi atat de putina organizare ...

Daca fisa standard cu parametri de punctaj n-avem, facem Right ?

Nu de alta dar asa cred eu ca punem punct la certuri si nebunii din astea, asa macar daca lucrurile sunt stabilite concret punct cu punct nu cred va mai avea cineva ceva de comentat

O seara placuta si poate se ajunge la o intelgere pentru binele tuturor participantilor la astfel de evenimente
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 22:42   #64
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
) Din fericire/pacate (nu stiu ce sa zic) nu in Romania.

Ma baieti, ce naiba ma ... nu putem ajunge si noi la un grad de calitate in tara asta ? Nu zic ca sunt eu inteligentul, chiar nu vreau sa spun asta ci totusi parca-ti pare rau cand vezi atat de putina organizare ...

Daca fisa standard cu parametri de punctaj n-avem, facem Right ?

Nu de alta dar asa cred eu ca punem punct la certuri si nebunii din astea, asa macar daca lucrurile sunt stabilite concret punct cu punct nu cred va mai avea cineva ceva de comentat

O seara placuta si poate se ajunge la o intelgere pentru binele tuturor participantilor la astfel de evenimente
Eu la Alba Iulia chiar am dat peste un juriu strict care mi-a facut observatii..s-a uitat sub masina sa vada cum e lucrata evacuarea...deci nu generalizati..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 22:47   #65
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Pai in general se intampla cele enumerate in posturile de mai sus insa exista si exceptii cum spui tu ... doar ca nu e ok faptul ca sunt exceptii, trebuie sa fie obligatoriu peste tot chestia asta pentru o performanta cat mai buna
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 22:47   #66
mihai.ghetto

Stage 5
 
mihai.ghetto's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,154
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

voi nu realizati cat offtopic faceti si cat de mult ati intrat pe aratura.
extreme wheels nu a fost un show bazat pe tuning auto (nu intru in mai multe detalii, cei care au fost prezenti stiu la ce ma refer) iar JURIU EFECTIV NU A EXISTAT, dintr-un motiv simplu... se acorda premiul 1 masinii care aduna "dupa ureche" cele mai multe aplauze din partea publicului. loganul a fost mai popular decat altele, a iesit castigator, asta nu inseamna ca era cea mai tunata sau cea mai grava, deci repet CEA MAI POPULARA. se stia de la bun inceput acest aspect, ca la sfarsit cate o masina din fiecare club se va prezenta in centru si pe rand publicul va aplauda la fiecare masina in parte dupa bunul plac.

cei din logan club erau foarte multi la numar, au avut trompete vuvuzele si pocnitori ca la revelion, a fost multa galagie, au castigat, a fost distractie toata lumea s-a simtit bine, nimeni n-a plecat suparat acasa, toti eram prieteni intre noi de la un club la altul s.a.m.d.

chiar nu inteleg ce atata polemica pe un subiect gresit. mai ales astia cativa care nici macar n-ati fost acolo si aveti voi pareri si opinii avizate.

ps: daca tot s-au terminat pozele si filmuletele existente despre acest eveniment cred ca cel mai indicat ar fi sa se inchida topicul.
mihai.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 22:37   #67
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Super FRUMOASĂ culoarea Mihăiţă de pe golfuţ,apreciez cātă muncă ai depus pt. ea urāt să zici "acest tuning a la ţărănoaia" cum se zvoneşte pe aici....Cel mai bine,indiferenţa doare grav...rău de tot...eu nu aş fi răspuns la asemenea flame'uri,nu are rost....īn loc să ne dăm sfaturi bune unul celuilalt stăm şi ne īnţepăm aiurea...nu īnţeleg de unde atāta ură?ăăă?Claudiu poate ei sunt pasionaţi de o categorie de tuning gen *SHOW* si tu poate *DRIFT,DRAG* sau ştiu eu ce....fiecare cu pasiunea lui..nu tre' sa te ca*i īn gusturile oamenilor !Maxim am spusss.....GheTTo m-am dusss =))


P.S. @ Vrem mai multe poze !
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 09:19   #68
Sese_RS

Stage 4
 
Sese_RS's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 200
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

asa se intampla daca lipsesc grei se cearta lumea.
Sese_RS is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 11:00   #69
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
asa se intampla daca lipsesc grei se cearta lumea.
foarte adevarat.
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 13-10-10, 12:00   #70
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by Sese_RS View Post
asa se intampla daca lipsesc grei se cearta lumea.
ia masuri, data viitoare sa nu se mai intample!
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -