Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-10, 11:52   #46
2slow4u
Opel Driver

Stage 5
 
2slow4u's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 488
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Bine punctat !
2slow4u is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 14:19   #47
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by Yackone View Post
amuzant rau de tot...brusc au rasarit din neant tot felul de "criticieni in ale tuninngului"...n-are rost sa reiau subiectul de la capat dar oricum sustin cauza lui ghetto...tu (claudiu) mai ai mult praf de inghitit pana ajungi la nivelul lui mihai...
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 08:42   #48
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Claudiule, nu are rost sa te cobori la mintea lor si sa-ti pierzi timpul postand aici.
Lasa-i sa-si acopere ei tot ce gasesc pe masina,in curand si geamurile ca sa fie cat mai clean.
M-am plictisit cat se agita unii ca niste doze de Cola.
Sa le uram bafta in continuare tuturor si celor cu masini modificate si celor cu vise de a modifica o masina.
Apropo Claudiu, ti-am facut rost de scandurile alea 2. par a fi drepte, sper sa fie bune la ce vrei sa faci.
__________________
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 09:48   #49
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Daca o da'ti in "diverse" si va plictisiti de taste ...call me
jock is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 21:46   #50
mihai.ghetto

Stage 5
 
mihai.ghetto's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,154
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
Claudiule, nu are rost sa te cobori la mintea lor si sa-ti pierzi timpul postand aici.
Lasa-i sa-si acopere ei tot ce gasesc pe masina,in curand si geamurile ca sa fie cat mai clean.
M-am plictisit cat se agita unii ca niste doze de Cola.
ca tu esti vreo minte luminata, o raritate a naturii dpdv al intelectului. lasa metaforele si pamfleturile si du-te de mai pune un eleron pe logan, sa fie si mai racing... o sa mergi cu 250 km/h data viitoare pe a1.

ps: ironia face ca tu ai postat mai mult p-aici decat cei care sunt subiectul discutiei
mihai.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 21:54   #51
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Intra aici e un filmulet http://www.grapheine.com/bombaytv/mo...2b5c2e33c.html
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 22:21   #52
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by mihai.ghetto View Post
ca tu esti vreo minte luminata, o raritate a naturii dpdv al intelectului. lasa metaforele si pamfleturile si du-te de mai pune un eleron pe logan, sa fie si mai racing... o sa mergi cu 250 km/h data viitoare pe a1.

ps: ironia face ca tu ai postat mai mult p-aici decat cei care sunt subiectul discutiei
tare faza cu eleronu
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 22:25   #53
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
)) LOL bogdy )) acum am un nou proiect : sa anulez jantele )
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 08-10-10, 01:00   #54
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by mihai.ghetto View Post
ca tu esti vreo minte luminata, o raritate a naturii dpdv al intelectului. lasa metaforele si pamfleturile si du-te de mai pune un eleron pe logan, sa fie si mai racing... o sa mergi cu 250 km/h data viitoare pe a1.

ps: ironia face ca tu ai postat mai mult p-aici decat cei care sunt subiectul discutiei
nu am zis ca sunt vreo minte mai luminata,dar oricum sunt mult peste multi care se cred tuneri si nu ma refer la tine. te apreciez pt munca depusa si stii foarte bine ca te-am laudat in ceea ce faci, ca te intinzi doar la ce stii si te pricepi sa faci, nu cum fac multi care nu stiu dar fac probe pe masinile clientilor si cine stie ce iese.
dar spre deosebire de altii eu mi-am facut masina sa fie si practica - sa merg cand vreau eu cu ea, sa nu-mi fie frica in fiecare secunda ca daca lovesc si sa arate foarte bine. nu am nevoie de alt eleron pentru viteza, merge si asa.

oricum, pana o sa avem niste oameni in masura sa jurizeze masinile 100% mai avem mult. cine a fost la 4tuning fever in navodari stie la ce ma refer, cum jurizau ungurii. la ei,nici jumate din masinile "tunate" care primesc premii acum nu castigau nimic.
asa ca pana atunci sa se mutumeasca fiecare cu ce primeste si asta e.
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-10, 08:33   #55
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
nu am zis ca sunt vreo minte mai luminata,dar oricum sunt mult peste multi care se cred tuneri si nu ma refer la tine. te apreciez pt munca depusa si stii foarte bine ca te-am laudat in ceea ce faci, ca te intinzi doar la ce stii si te pricepi sa faci, nu cum fac multi care nu stiu dar fac probe pe masinile clientilor si cine stie ce iese.
dar spre deosebire de altii eu mi-am facut masina sa fie si practica - sa merg cand vreau eu cu ea, sa nu-mi fie frica in fiecare secunda ca daca lovesc si sa arate foarte bine. nu am nevoie de alt eleron pentru viteza, merge si asa.

oricum, pana o sa avem niste oameni in masura sa jurizeze masinile 100% mai avem mult. cine a fost la 4tuning fever in navodari stie la ce ma refer, cum jurizau ungurii. la ei,nici jumate din masinile "tunate" care primesc premii acum nu castigau nimic.
asa ca pana atunci sa se mutumeasca fiecare cu ce primeste si asta e.
) mai usor ma cu ridicarile in slavi ca li se urca tunerilor la cap dupaia si nu te mai intelegi cu ei
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 08-10-10, 11:01   #56
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Vad ca te plictisesti rau ....eu zic sa te "calmezi" pana nu e prea tarziu ....din gluma o dam in diverse si atunci e mai rau

..lasa'i cu "tuningul" lor si vezi'ti de drum ,ca e cel mai bine ... o sa iti povesteasca mai multe Marian KTN
jock is offline   Reply With Quote
Old 09-10-10, 01:25   #57
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by jock View Post
Vad ca te plictisesti rau ....eu zic sa te "calmezi" pana nu e prea tarziu ....din gluma o dam in diverse si atunci e mai rau

..lasa'i cu "tuningul" lor si vezi'ti de drum ,ca e cel mai bine ... o sa iti povesteasca mai multe Marian KTN
ai PM... ca e pacat sa poluam topicul asta
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 08:45   #58
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Ce va place sa va ciocaniti pe "forum" ... de ce nu discutati chestiile astea la fata locului si la momentul potrivit ? Stati sa faceti muschi la degete si sa va scremeti creierul punand la cale noi replici crezand ca aveti ceva de castigat prin asta ...

Am si eu o curiozitate, domnii astia care fac parte din juriu de isi da cu parerea care masina e mai modificata, si mai ales cea mai "frumos" modificata ... datorita caror parametri ajung ei la o decizie ? Cum decid ei care este cea mai ok ?

Nu incerc sa fiu ironic, chiar sunt curios sa stiu si eu parametrii astia intr-un mod concret

O Duminica placuta tuturor !
__________________
Piese pentru masini americane si masini de lux / sport la preturi rezonabile !
0731.439.105 | fabi@americanmusclecars.ro
DUB-R is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 09:57   #59
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Ce va place sa va ciocaniti pe "forum" ... de ce nu discutati chestiile astea la fata locului si la momentul potrivit ? Stati sa faceti muschi la degete si sa va scremeti creierul punand la cale noi replici crezand ca aveti ceva de castigat prin asta ...

Am si eu o curiozitate, domnii astia care fac parte din juriu de isi da cu parerea care masina e mai modificata, si mai ales cea mai "frumos" modificata ... datorita caror parametri ajung ei la o decizie ? Cum decid ei care este cea mai ok ?

Nu incerc sa fiu ironic, chiar sunt curios sa stiu si eu parametrii astia intr-un mod concret

O Duminica placuta tuturor !
sistemul de jurrizare PCR este folosit...si pana acum da cele mai bune rezultate.

Nota explicativa:

P.C.R. - Pile Cunostinte Relatii
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 16:05   #60
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Ce va place sa va ciocaniti pe "forum" ... de ce nu discutati chestiile astea la fata locului si la momentul potrivit ? Stati sa faceti muschi la degete si sa va scremeti creierul punand la cale noi replici crezand ca aveti ceva de castigat prin asta ...

Am si eu o curiozitate, domnii astia care fac parte din juriu de isi da cu parerea care masina e mai modificata, si mai ales cea mai "frumos" modificata ... datorita caror parametri ajung ei la o decizie ? Cum decid ei care este cea mai ok ?

Nu incerc sa fiu ironic, chiar sunt curios sa stiu si eu parametrii astia intr-un mod concret

O Duminica placuta tuturor !
Nu ezista nici un criteriu.
Nu exista nici o fisa de jurizare.
Premiile se dau in functie de orasul in care esti, de cat de bun prieten esti cu unu din baietii din juriu.
Ultima fisa si ultima jurizare ca lumea am vazut in 2007 la Navodari.
De atunci doar texte de genu:
I: vi sa-mi jurizezi si mie masina?
R: lasa ca o stiu, nu mai vin.
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -