Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 03-03-14, 13:06   #226
fcip

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 2
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Sal
In Deva pe strada M. Eminescu in micro in spate la noul ANL este un atelier mecanic , stie cineva daca e ceva de el
fcip is offline   Reply With Quote
Old 16-03-14, 22:39   #227
cristimera

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Mecanici buni de Deva: TOT RESPECTUL pentru Cristi si Mugurel de langa fosta matase. Pana acum am fost cu 8 masini la ei si mereu multumit.La toate am schimbat distributia, lichide, filtre, rulmenti, placute, etc. Niciodata nu au luat pielea de pe mine, cat despre lucrare, amandoi is meseriasi si seriosi.
cristimera is offline   Reply With Quote
Old 17-03-14, 20:01   #228
fcip

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 2
Thumbs up Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Quote:
Originally Posted by cristimera View Post
Mecanici buni de Deva: TOT RESPECTUL pentru Cristi si Mugurel de langa fosta matase. Pana acum am fost cu 8 masini la ei si mereu multumit.La toate am schimbat distributia, lichide, filtre, rulmenti, placute, etc. Niciodata nu au luat pielea de pe mine, cat despre lucrare, amandoi is meseriasi si seriosi.
ms de info
ai si un numar de telefon?
fcip is offline   Reply With Quote
Old 17-03-14, 20:17   #229
cristimera

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

074 484 6165 - cristi. Program au de la 9 pana pe la 5-6 in functie de cat au de lucru.
cristimera is offline   Reply With Quote
Old 02-08-14, 23:31   #230
GFA90

Stage 2
 
GFA90's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 65
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Salutare! Stiti careva ceva detalii despre vopsitorul Vali de la STANDOX de la Santuhalm? Sau masini vopsite de el....

Ma intereseaza cat mai multe detalii va rog


p.s- are atelierul undeva dupa reprezentanta aia fiat sau ce reprezentanta o fi pe partea dreapta cum iesi din deva...e mai dosit atelieru lui si scrie standox pe usa
GFA90 is offline   Reply With Quote
Old 28-05-15, 17:32   #231
claudiu_X_

Stock
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 4
Default mecanic de incredere

Am gasit un mecanic foarte priceput la Simeria.E tanar ,25-26 de ani repara absolut orice vehicul de la placute de frana pana la segmentat motoare.Nu are service ,lucreaza in fata portii.preturile sunt mai mult decat decente.I-am dus 4 masini cu probleme grave pana acuma,le-a rezolvat bine,repede si ieftin.0729428000 Cornel
claudiu_X_ is offline   Reply With Quote
Old 29-09-15, 08:29   #232
pisicinsac@yahoo.com

Stock
 
Join Date: Sep 2015
Posts: 1
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Quote:
Originally Posted by ovimatrix View Post
Stie cineva ceva despre dmn Ciobi din Simeria ? am auzit ca ar fi un mecanic bun insa ma gandeam ca cer cateva sfaturi aici.
buna ziua, aveti cumva nr de telefon a lui Ciobi din Simeria? am si eu o bataie la masina si stiu ca este bun. Multumesc
pisicinsac@yahoo.com is offline   Reply With Quote
Old 01-10-15, 08:26   #233
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Quote:
Originally Posted by pisicinsac@yahoo.com View Post
buna ziua, aveti cumva nr de telefon a lui Ciobi din Simeria? am si eu o bataie la masina si stiu ca este bun. Multumesc
Am numarul lui de la un prieten ...
Ciobi din Simeria ar fi prin Deva acum ...dar incearca numarul, vezi ce zice
0722643926
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 08-10-15, 13:26   #234
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Dintre Volvo Service Autohaus Opel reprezentanta Peugeot si un service de la Cristur oare care ar fi mai bun am capota un pic stramba
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 23-04-16, 18:56   #235
Bogdan BLS

Stock
 
Join Date: Apr 2016
Posts: 2
Default Re: Mecanici si meseriasi ( recomandari si plangeri )

Salut! as dorii si eu un sfat , o informatie in legatura cu posibila defectiune a masinii mele. Am o lancia y elefantino blu din 2002 cu mototr de 1.2 8v 44kw ... Eram la plimbare cand brusc a tremurat iar motorul a inceput sa functioneze in 2 pistoane. Am fost la un mecanic ...am schimbat bobina pentru pistoanele 2/3 iar dupa tot asa face...iar pe tester imi da eroare "bobina inducite pistoane 2/3 defecta " ce as putea face ?
Bogdan BLS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -