Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-09, 19:43   #301
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: Probleme politice

Quote:
Originally Posted by BaLaurzor View Post
probabil ca suntem cam cruzi dar daca ii aduna unde ii duc? de unde bani sa intretinem caini cand noi nu avem bani pentru salariati
exista niste asociatii de protectie a animalelor sa stranga sponsorizari
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 13-02-09, 20:30   #302
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Probleme politice

Exista o fundatie care opereaza cateii si ii duce inapoi de unde i-au luat. Totul gratis printr-un contract cu primaria care se obliga sa nu-i omoare. De 3 ani se intampla treaba asta, inainte aveau zgarda, acum le pune cercei rosii in urechi. Eu i-am dus tot cateii lu buna-mea si i-au operat gratis, pe unu mi l-au si tuns ca pe un leu Tot respectul pentru oamenii aia nu pentru sugacii astia de bani publici.
__________________
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 04-03-09, 22:33   #303
BaLaurzor
Skoda Driver


Stage 5
 
BaLaurzor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,507
Member of:
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

http://www.shooopps.com/view.php?movieN=ovidiuhada2

dupa cum am vazut topicul mi-am dat seama ca aici e bun filmuletul urmator (este si la diverstisment dar aici e mai potrivit) , astept pareri despre el si critici ) . Eu atat am de zis :
Ce-am promis : "drum cu 4 benzi pana in hunedoara , iluminat complet"
ce-am realizat : " drum cu mai multe gauri decat bugetul romaniei , cu stalpi pe post de zid pentru crash-test , si lumina de la licurici"
__________________
As long as the police didn't see it , I didn't do it

A mea Skoda Fabia
http://www.attac-tuning.ro/
BaLaurzor is offline   Reply With Quote
Old 05-03-09, 09:21   #304
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Probleme politice

Bravo Balaure',cel mai tare film care l-am vazut in ultimul timp,sa-mi bag ,numa' ca ar trebui sa facem noi o continuare,are cineva o camera video?Numa' gunoaie ,nerealizari,mizerie,ce draq o facut pana acum si cel mai important ce o sa faca de acum incolo?Dar punctul forte care m-a dat pe spate de nu mai pot sa dorm noaptea e C.V.-ul domnului primar,mama ce educatie,mama ce experienta profesionala,ar trebui dati afara aia de or facut campnaia lui electorala si cand ma gandesc ca eu l-am votat .
Da si ar trebui sa ne punem toti megafoane pe masini si sa dam drumul la acest filmulet cand ne plimbam prin oras,ca si ei ne-or innebunit in draci in campania electorala.
__________________
Colin McRae forever!
http://r27kul.blogspot.com

Last edited by r27kul; 05-03-09 at 09:48.
r27kul is offline   Reply With Quote
Old 05-03-09, 14:32   #305
BaLaurzor
Skoda Driver


Stage 5
 
BaLaurzor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,507
Member of:
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

Quote:
Originally Posted by r27kul View Post
Bravo Balaure',cel mai tare film care l-am vazut in ultimul timp,sa-mi bag ,numa' ca ar trebui sa facem noi o continuare,are cineva o camera video?Numa' gunoaie ,nerealizari,mizerie,ce draq o facut pana acum si cel mai important ce o sa faca de acum incolo?Dar punctul forte care m-a dat pe spate de nu mai pot sa dorm noaptea e C.V.-ul domnului primar,mama ce educatie,mama ce experienta profesionala,ar trebui dati afara aia de or facut campnaia lui electorala si cand ma gandesc ca eu l-am votat .
Da si ar trebui sa ne punem toti megafoane pe masini si sa dam drumul la acest filmulet cand ne plimbam prin oras,ca si ei ne-or innebunit in draci in campania electorala.
eu imi pun boxele din masina la bataie oricand >
BaLaurzor is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 20:45   #306
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Thumbs down Re: Probleme politice

As vrea sa-i multumesc pe aceasta cale Dlui Primar Hada pentru paza pusa la stadion, inchiderea portilor mari si pentru tot ce a facut pentru cetatenii orasului de cand e la primarie.
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 21:03   #307
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Probleme politice

ai vrut sa mergi sa alergi?
pai puteai sa intri pe langa kaufland...
Am vazut zilele astea ca a trimis pocaitu' o masinuta cu un "Tun" cu care a "parfumat" copacii impotriva tantarilor dar fara nici un efect...e plin de tantari si-acuma
__________________

F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 21:15   #308
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Probleme politice

Stiu da eu vorbeam de terenul de zgura.
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 21:20   #309
r27kul
4Rally

Stage 5
 
r27kul's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Probleme politice

O ruga buna nu ajunge la indepartat tzantzarii?Sau aia e gratis si nu se poate da comision?
r27kul is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 22:23   #310
BaLaurzor
Skoda Driver


Stage 5
 
BaLaurzor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,507
Member of:
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

Quote:
Originally Posted by F.R.Sonic View Post
ai vrut sa mergi sa alergi?
pai puteai sa intri pe langa kaufland...
Am vazut zilele astea ca a trimis pocaitu' o masinuta cu un "Tun" cu care a "parfumat" copacii impotriva tantarilor dar fara nici un efect...e plin de tantari si-acuma
daaa cum sa nu , cik copaci , cu 4 roti =)) ma lasi cu masinuta lor minune ca mai bine baga spuma de spalat masini si dadea ca numa in copaci nu nimerea ... eu prima oara am vazut-o in spate la jasmin si am crezut ca spala masini ..... si am si eu o problema cu domn primar ... SA FACA DRACU DRUMU PESTIS-HD ca vad ca nimic nu misca si iar apar gropi , el mai bine inlatura asfalt bun in forma de patrat , dreptunghi si dupaia baga alt asfalt (un fel de plombat dar pe o suprafata mai mare) si cat despre asfaltat .... aha ... si io pot mai bine sincer

p.s. mi-e jena de 2 lucruri , drumu Pestis-Hd si de drumul din curtea castelului ... ii doare mana sa-l indreptete ? e monument istoric
BaLaurzor is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 22:29   #311
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Probleme politice

Quote:
Originally Posted by BaLaurzor View Post

p.s. mi-e jena de 2 lucruri , drumu Pestis-Hd si de drumul din curtea castelului ... ii doare mana sa-l indreptete ? e monument istoric
baaaa si groapa de la mine din fata blocului....nu stii ca te chinui sa o ocolesti
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 22:35   #312
BaLaurzor
Skoda Driver


Stage 5
 
BaLaurzor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,507
Member of:
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

hmmm , defineste groapa ... dupa ultimele mele calcule acea "groapa" poate face concurenta cu craterele de pe Luna. Si oricum in caz ca ajungeti pe sus pe la politie pe strada sunt acolo destule cratere si vad ca in ultima vreme tot curata canalele , cu ocazia asta au luat tot noroiul de pe capacele de canal de pe 1848 si acum au aparut niste gropi pe mijlocul strazii de toata frumusetea
BaLaurzor is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 23:12   #313
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

Quote:
Originally Posted by F.R.Sonic View Post
ai vrut sa mergi sa alergi?
pai puteai sa intri pe langa kaufland...
Am vazut zilele astea ca a trimis pocaitu' o masinuta cu un "Tun" cu care a "parfumat" copacii impotriva tantarilor dar fara nici un efect...e plin de tantari si-acuma
Stai linistit ca finul-meu lucra la firma de dezinsectie si deratizare si m-o informat ca de fapt nu e solutie contra tantarilor e pentru buna lor crestere un fel de vitamine asa sa se faca mai a dracu decat inainte.

Quote:
Originally Posted by BaLaurzor View Post
daaa cum sa nu , cik copaci , cu 4 roti =)) ma lasi cu masinuta lor minune ca mai bine baga spuma de spalat masini si dadea ca numa in copaci nu nimerea ... eu prima oara am vazut-o in spate la jasmin si am crezut ca spala masini ..... si am si eu o problema cu domn primar ... SA FACA DRACU DRUMU PESTIS-HD ca vad ca nimic nu misca si iar apar gropi , el mai bine inlatura asfalt bun in forma de patrat , dreptunghi si dupaia baga alt asfalt (un fel de plombat dar pe o suprafata mai mare) si cat despre asfaltat .... aha ... si io pot mai bine sincer

p.s. mi-e jena de 2 lucruri , drumu Pestis-Hd si de drumul din curtea castelului ... ii doare mana sa-l indreptete ? e monument istoric

La capitolul drumuri stam prost de tot am ajuns dintr-un oras fruntas la capitolul drumuri la un oras vai steaua noastra. Capat de linie, e mai ok si in Bucale.
__________________
Kedy is offline   Reply With Quote
Old 21-05-09, 23:14   #314
BaLaurzor
Skoda Driver


Stage 5
 
BaLaurzor's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,507
Member of:
[SKODA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

propun sa facem poze la gropi , facem un filmulet si il inaintam domnului primar , ce ziceti ?
BaLaurzor is offline   Reply With Quote
Old 22-05-09, 06:33   #315
F.R.Sonic


Stage 5
 
F.R.Sonic's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,074
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[4Tuning International]
[Opel]
[SUBARU]
Default Re: Probleme politice

si domnu primar o sa zica: "ce film fain...unde-i facut?"
F.R.Sonic is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -