Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-09, 16:34   #436
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Probleme politice

Oamenilor nu li s-a spus avantajele si dezavantajele unui parlament unicameral, nu s-au facut dezbateri pe tema asta doar niste bannere si alea in facute in scopul de a-i creste popularitatea lu Basescu, campanie pe banii nostri, in plus fata de cea adevarata. Asa ne intoarcem la marea adunare nationala. Referendumul, prostirea populatiei plus furtul voturilor, si baietii destepti si-au asigurat mai adanc radacinile. Ce parlamentari credeti ca pleaca acasa? Croncanii raman la furat si-si vad de interese. Abea astept sa vad ce legi pentru popor va da noul parlament.
__________________
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 19:45   #437
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: Probleme politice

fratzika am ajuns sa ne certam noi intre noi si altii fura pe la spate..eu atat am intrebat ce legitimare mai are un presedinte care nu este ales in Romania si plus daca uni decid de la BEC iese presedinte sub un mare semn de intrebare daca au fost sau nu corecte alegerile..
eu mai vreau un tur de scrutin curat fara sectii de votare speciale fara voturi cumparate cu pui ulei si faina sau pachete de tigari si cine iasa presedinte ala sa fie poate sa fie si Vadim daca iese corect..sau daca nu sa schimbe dreaq legea aia electorala
__________________
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 11-12-09, 08:38   #438
Kedy
AfterDark Racing Member


Stage 5
 
Kedy's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of:
[AfterDark Racing]
[FORD]
[DACIA]
[4Tuning International]
Default Re: Probleme politice

Am spus si mai spun:
Noi alegem pe cine vrem si iasa cine trebuie.
Kedy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -