E o intrebare la fel de absurda ca "Pepsi vs. Coca-Cola", "tricou D&G vs. DKNY", si alte mofturi pentru cei care aleg marca si nu obiectul

s-ar putea ca pentru o masina sa fie mai bun un model de Sparco sau altul de Recaro, ori s-ar putea sa fie la fel de proaste amandoua, cand vorbim de scaune "de competitie" trebuie sa ti se potriveasca manusa, indiferent de ce ar scrie pe ele. Ideal ar fi sa ai unele facute pe masura sau adaptate
Spre exemplu: scaunele de Citroen C4 sunt mult mai comode decat cele din Leonul meu, cu toate ca scaune de Seat sunt "sport" pe hartie
~Nautilus