Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-15, 23:45   #1
AxL MoDo

Stage 4
 
AxL MoDo's Avatar
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 205
Member of:
[2 Roti]
[BMW]
Default Ajutor ! E34 - RO vs. E39 - BG

Am o suma oarecum mica de bani si cum doar astea doua imi plac trebuie sa aleg E34 pe romania cu taxa platita sau E39 pe bulgaria ambele cu motor de 2.0i! Ar fi prima masina pe care o cumpar cu actele ok si sunt cam indecis ! Inclin foarte mult pentru E34 pe romania ca sa fie pe numele meu sa nu am probleme dar mai mult mi-as dori un E39 ! Astept sugestii !

P.S: daca, cumpar un E39 pe bulgaria ma vad cu omul imi place masina si batem palma cum se fac actele de bulgaria si cum pot fi sigur ca actele sunt originale si valide nu falsuri pentru ca tin la permisul si libertatea mea ! Vreau sa fiu in regula chiar daca vad garda pe strada sa nu inceapa sa imi bata inima mai tare pentru simplu fapt ca am masina pe bulgaria !
__________________
E36 Cabrio - Mein Kater
BMW - E34 - 520i
Sunt pe un forum auto,nu intr-un examen la scoala, d'aia am greseli gramaticale!

"In viata derapezi / Mai repede decat crezi
Pe strada, in parcuri sau canale / Vezi destule dovezi"
AxL MoDo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-15, 15:01   #2
Zam0ldac

Stage 4
 
Zam0ldac's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 256
Member of:
[VW]
Default Re: Ajutor ! E34 - RO vs. E39 - BG

Cat esti dispus sa dai pe un E39?
Zam0ldac is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -