Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-03-07, 23:19   #1
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Turele de Magheru

in ultima vreme au inceput sa devina ceva chiar normal din ce in ce mai multa lume se duce pe magheru noaptea sa se plimbe scopurile sunt diferite, motiv pentru care am si deschis thread-ul asta, ca sa pot afla cine si de ce se plimba noaptea pe magheru...
eu unu stiu de ce ma plimb...din cauza pasiunii pe care o am pentru masini, din cauza faptului ca sunt multe tipe singure care o ard pe acolo si asteapta sa fie agatate, pentru ca sincer nu prea mai am chef de cluburi si pentru ca ai parte de niste clipe de adrenalina de care nu te poti bucura toata ziua...evident si pentru a-mi delecta ochii cu ce bijuterii de masini mai ies seara pe acolo

astept posturi aici pentru ca stiu ca sunteti destui care faceti asta seara de seara
__________________
the cars i've owned: audi a4 1.8i, audi a4 2.5 tdi quattro, bmw 316i e46, bmw 323ci e46, bmw 725 tds, fiat brava 1.8 16v, mitsubishi 3000gt mk1, mitsubishi 3000gt mk3, nissan 200sx s14a, opel vectra 2.2dti, peugeot 205 1.3i, peugeot 406 coupe 3.0, peugeot 607 3.0 v6, volvo s60t5 2.3t, clio sport...still here:kia pro ceed, infiniti fx35, bora VR6 4M, audi a3
vladdaman is offline  
Old 27-03-07, 23:44   #2
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

mergeam vara cu motoru noaptea dar nu neaparat pe magheru... pur si simplu pentru ca era racoare si mai liber... aia cu agatatu sincer e cam deplasata.
Dimitris is offline  
Old 27-03-07, 23:55   #3
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: "turele de magheru"

de ce e deplasata???stai asa ce este rau in a agata tinere care nu au ce face seara in casa???si ies la plimbare cu speranta ca vor descoperii un fat frumos intr-un ferrari ?
vladdaman is offline  
Old 28-03-07, 01:18   #4
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

e deplasata la modul ca nu toate fetele de pe magheru vor sa fie agatate. bineinteles, daca vreuna da de inteles ca vrea, no problem. Dar de multe ori lumea insista aiurea.

p.s: mai bine puneai topicul la life-style. nu la evenimente
Dimitris is offline  
Old 28-03-07, 01:19   #5
DjAlcohol
Sun Racers Member

Stage 5
 
DjAlcohol's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 316
Member of:
[Sun Racers]
[SEAT]
Default Re: "turele de magheru"

Din aprox. aceleasi motive ma plimb si eu noaptea pe magheru...e foarte liber si m-am saturat de aglomeratia de zi cu zi, plus ca e multa caterinca
DjAlcohol is offline  
Old 28-03-07, 02:27   #6
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

ar mai fi un motiv nementionat inca printre post-uri... fenomenul este arhicunoscut sub numele de "suferintze"... personal mi se pare cam penibil fiindca pentru asta exista show-uri auto...

personal eu ma mai plimb fiindca e centrul Bucurestiului, am ocazia sa vad multe lucruri frumoase (ca niste tipe dintr-o masinutza micutza de aseara..) si in rest, mai mult relaxare dupa o zi de stress si munca...
__________________
fuzzy is offline  
Old 28-03-07, 02:29   #7
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

mai de suferinta mi se pare sa te duci in regie sa te plimbi...
Dimitris is offline  
Old 28-03-07, 02:33   #8
fuzzy
Dacia Driver

Stage 5
 
fuzzy's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 786
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

merge si in regie nu zic dar pe magheru am vazut cele mai multe... oricum tot aseara am vazut un corvette absolut superb... m-am oprit sa fumez o tigara numai ca sa o vad un pik mai de aproape )
fuzzy is offline  
Old 28-03-07, 11:35   #9
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: "turele de magheru"

In ultima vreme zici?.. de vreo 2-3 ani se dau aceste ture )))
B|shOp-VR6 is offline  
Old 28-03-07, 11:56   #10
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: "turele de magheru"

dar ture de magheru intr-o dacie ati dat vreodata?
intr-o dacie din 1972 ?
am mers si cu golf-ul unui prieten pe acolo..si da, era f frumos..nush nici eu dc..era vreo 3-4 noaptea..
sebaaa is offline  
Old 28-03-07, 13:55   #11
Swat-Cat

Stage 5
 
Swat-Cat's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 2,501
Member of:
[SEAT]
Default Re: "turele de magheru"

pur si simplu e sa te plimbi si tu cu masina linistit fara sa dai in gropi sa sa sara idioti in fata masinii... nu pres sunt multe locuri in bucuresti
__________________
Chip tuning si Diagnoza Auto pt Wv,Audi,Seat si Skoda.....0745188592
Swat-Cat is offline  
Old 28-03-07, 14:08   #12
Draqq

Stage 2
 
Draqq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 57
Default Re: "turele de magheru"

frumos intradevar femei frumoase, masini superbe si multzi idiotzi care nu jtu sa conduca. Aseara mergeam incet si vine un dilimandros intr-un passat negru care se cam grabea si mai mai sa se urce pe mine. Cred ca a uitat ca mai erau masini in jur si se credea singur pe strada. Apropo avea niste ochelarii mai mari ca farurile mele ......... (
Draqq is offline  
Old 28-03-07, 22:44   #13
mirciu
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
mirciu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 427
Member of:
[Crazy Drivers]
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

aceleasi motive ca si ale tale....cluburile nu mi plac , pasiunea pt masini , ma relaxeaza si ar mai fi cateva....
mirciu is offline  
Old 28-03-07, 23:34   #14
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: "turele de magheru"

pai si care cu ce masini sunteti??? eu sunt cu un volvo auriu si cu un nissan rosu, zic ca sa ne recunoastem data viitoare, apropo bishop stiu ca nu e de azi de ieri dar de azi de ieri incepe sa devina mai aglomerat decat in timpul zilei
vladdaman is offline  
Old 29-03-07, 01:58   #15
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: "turele de magheru"

eee... nici in halu asta.
Dimitris is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -