Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-02-04, 03:04   #256
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

ce curse mah baiete ........ Alea nu sunt curse....... si ce ai facut tu cu dacia lu taicatu nu se numesc curse !!! Si cred ca si baietzi aia cu care te ai intalnit tu in nici un caz nu erau de la curse dar oricum ..............
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline  
Old 01-02-04, 08:30   #257
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

Turbo110: Nu stiu de ce esti asa sigur pe tine cand afirmi chestiile alea! Aicad poate o fi venit cu dacia lu' taicasu (nu stiu si nici nu e treaba mea), dar daca vrei ne intalnim si te conving imediat ca nu sunt asa de \"pici fraier cu mucii-n nas cu masina lu tati\" cum ma faci pe mine si prietenii mei.
In plus, cred ca este cat se poate de evident ca NU am venit in H pentru CURSE, DA ??????????? sau poate pt tine nu e.....mai stii....si de unde MA/NE cunosti atat de bine ca sa zici ca nu stiu/stim ce-s alea curse ?!?!?

Daca oi fi tu vreun campion imi cer scuze in public. Mai intai cunosti omul si dupa aia il faci fraier cu masina de la tati.
parerea mea.
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Old 01-02-04, 10:03   #258
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Iar se incing spiritele shi nu e sanatos. O stiu prea bine...
Cel mai corect ar fi sa asteptam pana la prima legala, cand vor veni cei mai multi care scriu pe acest forum, shi sa ne scriem pe frunte cum ne zice. Sa ne cunoastem shi noi, oamenii din spatele tastaturii.
Sa scrii e usor, sa vorbesti, va fi mult mai greu...
Hondarul is offline  
Old 01-02-04, 10:17   #259
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da buna ideea insa faza cu scrisul pe frunte e exagerata :P cum a fost aseara in H cati ati fost ? eu am venit dar am rezut ca era vb de alta parcare si am stat acolo si nu a venit nimeni si am plecat ,dupa care l-am sunat pe Ady si mi-a zis el unde era de unde eram eu mai aveai 500 de m si ajungeam(((((
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 01-02-04, 10:21   #260
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Am fost putini, vreo 4-5 masini. Mai veneau unii, plecau altii ...
GSi is offline  
Old 01-02-04, 11:01   #261
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

pt Hondaru' si toata lumea:
Sa fim bine intelesi! EU am zis \"\"\"Daca oi fi tu vreun campion imi cer scuze in public. Mai intai cunosti omul si dupa aia il faci fraier cu masina de la tati\"\"\"
NU am zis ca stiu sa conduc, NU am zis ca particip frecvent si ca sunt bun la legale/ilegale si NU m-am laudat cu nimic si nici n-o s-o fac!
...cred ca nu asa se vorbeste si nu asa se pune problema curselor....am mai zis de nenumarate ori si eu si altii dar...nimic!

Sanatate si faceti ce vreti!
B12ZMD is offline  
Old 01-02-04, 11:05   #262
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default locuri de intalire!!!

La ceeea ce se spunea legat de locurile de intalnire! Ideea sa ne intalanim in paracarea de la Polivalenta e ft. buna dar in acelas timp ft riscanta! Trebuie sa luam in calcul faptul ca daca toarna vre-un \"pasionat\" acolo politia nu trebuie decat sa blocheze 2 cai de acces si a prins pe toata lumea. Cand gaseste cineva un loc super de intalnire atunci n-ar fii rau sa se uite pt. binele tuturor si dupa niste \"portite\" de scapare, cateva stradute pe care sa se poata \"plimba\" toata lumea
Attached Images
  
Anonymous is offline  
Old 01-02-04, 12:14   #263
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

bah da ati luat-o rau de tot pe langa subiect.
in primul rand turbo110: tu poate oi fi exceptie de la regula, in al doilea rand eu vb de baietii care vin la curse in general, ca de curse in H nu am auzit pan acum!!!!!!! IN al treilea rand ce te roade pe tine a cui e masina cu care vin eu pot sa vin cu ce masina vreau. al patrulea rand pentru cultura ta generala: eu imi repar singur masina si tata imi da bani sa o repar doar daca e ceva grav (cum ar fii segmentare etc.) al cincilea rand: masina e pe numele mamei mele (nu e a lu tata) al saselea rand: doar eu merg cu ea, deci pot s-o consider a mea si stai tu linistit ca baietii cu care m-am intalnit acolo au fost de destule ori la \"plimbari nocturne\" , poate nu i-ai vazut tu ca nu aveai ochi pt aia care nu au masini tari. si la fel ca ZMD imi cer scuze, daca te-am jignit cumva dar nu inteleg ce te-a deranjat la mesajul meu????? citeste-l inca o data. Si sa stii ca nu m-am dat mare spunand ce am facut, dar daca tu nu ai observat deobicei asa se face aici, aia care patesc ceva vin si povestesc!!!!

Si ar mai fi de zis ceva dar nu are rost. Cert e ca m-ai jignit cu mesajul respectiv prin faptul ca ai scris ceva fara sa cunosti. intradevar alea nu se pot numi curse, dar cand n-oi mai avea \"masina lu tata\" si voi avea banii mei sa o intretin atunci o sa mai vorbim.

PS: de curiozitate cati ani ai batrane?

NOS: pana acum H e cea mai buna alegere pentru ca nu deranjam pe nimeni
cand o sa inceapa sezonul o sa mai vedem
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline  
Old 01-02-04, 12:33   #264
bxxlom

Stage 3
 
bxxlom's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 72
Default ce facetzi fetelor :D:D:D (no ofence)

pazea pazea .....mah am fost aseara pe la 21:30 .....si nu erau decat 4 masini .....am dat o tura si m-am carat ....pt ca nu mai era nici zapada si nici gheata ....p@#a mea .... Eu sper sa vina vara .........ca m-am saturat de caldura din masina .....

Make love not war ........
__________________
f t c
bxxlom is offline  
Old 01-02-04, 12:46   #265
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

hmm bxxlom nu cred ca pot sa fac Love cu turbo110 dar pot sa NU fac WAR si asta intentionez.
aicad is offline  
Old 01-02-04, 12:51   #266
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

aicad: am auzit de faza cu \"apa\" sper ca ai rezolvat si e OK acum.
daca mai pot sa te ajut cu ambreajul sa-mi zici...sau l-ai facut ??!!? (scuze pt off topic)

bxxlom: da asa e nu prea au fost personaje aseara...si eu ma asteptam sa vina ceva mai multi...

NOS: cand spui loc de intalnire la ce te gandesti ? la intalniri nevinovate gen H, sau ...... \"plimbari nocturne\" ? Pentru prima, eu zic ca H ramane nr. 1 deocamdata. Pentru a doua, nu stiu....
B12ZMD is offline  
Old 01-02-04, 12:51   #267
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

aicad: am auzit de faza cu \"apa\" sper ca ai rezolvat si e OK acum.
daca mai pot sa te ajut cu ambreajul sa-mi zici...sau l-ai facut ??!!? (scuze pt off topic)

bxxlom: da asa e nu prea au fost personaje aseara...si eu ma asteptam sa vina ceva mai multi...

NOS: cand spui loc de intalnire la ce te gandesti ? la intalniri nevinovate gen H, sau ...... \"plimbari nocturne\" ? Pentru prima, eu zic ca H ramane nr. 1 deocamdata. Pentru a doua, nu stiu....
B12ZMD is offline  
Old 01-02-04, 12:56   #268
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

da s-a rezolvat. cu ambreajul nu stiu inca. trebuie sa o duc la un mecanic sa se uite si sa se pronunte si sa vedem daca o sa am bani o sa il schimb orikum, ca e uzat mai ales in halul cum l-am exploatat: cerculetze, burnout, incercari de burnout etc. osa vad orikum ti-am zis ca la tine o sa apelez. bah ne mai \"plimbam nocturn\" o data nu ? poate dupa ce o mai reglez un pic
aicad is offline  
Old 01-02-04, 13:07   #269
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

Da mai vitezomanule! Ne mai \"plimbam\"!
O reglez si eu si ne plimbam! Da stai putin sa mai ma \"reglez\" si financiar !!
B12ZMD is offline  
Old 01-02-04, 13:28   #270
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

mai frate ce-l doare pe turbo ala ce facem noi si unde facem?daca esti tu vreun mare smecher bafta si succes in continuare!da taci in pana mea cand vine vb de altii ca nu ne cunosti si nu te cunoastem!plimba-te tu cu masina \"ta\" de \"curse\" si fii tu \"marele sofer\" si lasa-ne pe noi in pace cu ale noastre!ce curse facem si ce masini avem noi,e treaba noastra!si de unde puii mei stii tu ca noi n-am fost la curse?alea de care zici tu!si pana la urma cu ce drept ii jignesti tu pe altii si vb de ei?noi am zis ceva de tine,pana acum,cand te-ai bagat ca musca in lapte?cine esti tu ma nea? DUMNEZEU?si ala daca ai fi tot n-ai avea dreptul sa zici ceva de noi!n-am nimic cu nimeni,indiferent de ce masina are si cum conduce,cati ani are si pe unde isi face veacul sau ce stie,dar sa taca dracului daca nu stie ce vb!
n-am masina daca te intereseaza si am 21 ani fara 2 luni,am avut o dacie facuta de mine,merg la curse de 3 ani,am fost prins de doua ori,nu ma stie toata lumea pt ca nu ma bag aiurea in seama ca tine,de esti mai experimentat ca mine sau mai in slab in astea,oricum respect,dar esti un nimic pt ceea ce ai zis!din alte puncte de vedere nu ma pronunt pt ca nu te cunosc!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -