Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-01-04, 20:32   #1
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default Herastrau

Am facut acest topic..deoarece pentru ca si fiindca..daca cineva se duce in Herastrau..sa ne anunte si pe noi la ce ora.. si cand..ca asa e frumos ! SA FIM MAI MULTI !
__________________
FiReBuRn is offline  
Old 13-01-04, 21:12   #2
B-84-ZAR

Stage 3
 
B-84-ZAR's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 100
Default

de obicei in Herastrau se merge in fiecare seara! nu prea ne vorbim inainte.In fiecare seara dupa ora 10 mergem acolo shi daca mai e cineva stam daca nu plecam
__________________
Merg la risc asa ca FERITI-VA
B-84-ZAR is offline  
Old 13-01-04, 22:33   #3
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Lasa ca am fost si eu de mai multe ori si nu era nimeni...si de aceea zic..! Asa e mai bine sa se stie dinainte cine va veni!
FiReBuRn is offline  
Old 14-01-04, 10:35   #4
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

fireburb stai si tu 20 min si iti iei o pancarda in mana pe care scire \"CURSE\" si o sa vezi ca osa vina lumea si o sa mai stea un pic!
Cum sa stam de vb daca multi suntem grupuletze grupulezte si ne uitam unii la altii si zicem faze de genul: uite ce basini au aia domnle ca au mertz, ce pm cauta si tzaranii astia cu daciile, sau mama ce increzut e ala cu maisn alui etc.

Si atata timp cat eu ma il intreb pe unu; din BMW unde mergem si al desi m-a auzit nici macar nu ma baga in seama eu zic ca mai trebuie sa lucram la relatia de comuncare dintre noi toti!

bafta
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline  
Old 14-01-04, 19:44   #5
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Pai ar trebui sa fim unitzi..!
FiReBuRn is offline  
Old 14-01-04, 20:19   #6
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

ar trebui sa fi uniti si suntem dar fiecare cu grupuletul lui! eu sincer as vrea sa ma inteleg bine cu toti si as vrea sa formam o familie dar oare se poate face asta ? we will see
aicad is offline  
Old 15-01-04, 05:23   #7
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

Sa formam o familie zici. Si tu te dai la noi?? Ha? Mai era unu' p-aici. Mai baieti, cred ca asteptam cu totii vara sa vedem fustite si ce e sub ele k vad k o luam razna...
Cred k cel mai bine e sa ramana stabilita ora...sa zicem...22.oo. Si cine poate sa se duca atunci cand poate. Adica zilnic sa se mearga. Numai intalnirile \"numeroase\" sa fie \"anuntate\".
p.s.Dar mai bine nu-i undeva, mai aproape de Berceni? - sa fie mai aproape de mine :P

p.p.s Si cu comunicarea - hai unii peste ceilalti - doar nu ne-om bate din asta sau...
__________________
...zise el...si mai lua o gura de fan...
b99sha is offline  
Old 15-01-04, 20:58   #8
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Pai bine ! Deci in fiecare zi dupa ora 21:00 !
FiReBuRn is offline  
Old 15-01-04, 21:13   #9
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

eu cred ca cel mai bine ar fi sa mergem in weekend adika vineri seara sambata, duminica ca asa in cursul saptamanii lumea nu-si permite sa mearga pt ca mai are un servici, o facultate, etc. nu spun ca e rau sa venim zilnic dupa 22:00 dar ar fii bine sa venim in special in zilele mentionate ca atunci avem mai multi timp

PS: nu ma dau la nimeni cel putin nu la baieti! la masini poate
aicad is offline  
Old 16-01-04, 08:36   #10
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

as avea o mare bucurie si as fi fff multumit daca ar veni mai multi sambata ora h 21-22 locatia h pt ca, eu cel putin, lucrez si mai sunt si in sesiune.
si daca sunteti de acord ar fi bine sa ramana asa, ceva fix, nu sa se schimbe de la o saptamana la alta ca asa unu vine acolo, unu dincolo si nu iese nimic.

fara suparare, si precizez ca nu e vina nimanui in special, dar furnicile si albinele sunt mult mai organizate si se inteleg intre ele mai bine ca noi.
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Old 16-01-04, 09:13   #11
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Propun ca loc de intalnire alternativ parcul tineretului, in spatele palatului copiilor unde este un rond destul de mare, sau parcarea din jurul salii polivalenta unde iarasi e f mult loc iar politia nu prea are ce cauta pe acolo.
Astept pareri si de ce nu si alte variante ferite de politia rutiera.
Anonymous is offline  
Old 16-01-04, 13:43   #12
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Da, e bine in Tineretului in spatele Palatului Copiilor k sunt 2 intrari si intram mai repede cand ne grabim.
Anonymous is offline  
Old 16-01-04, 20:12   #13
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

Nu e bine.
Ar trebui ceva mai central.
Asa veniti aici in miltari ne putem strange in regie langa metrou semanatoarea ca e spatiu destul chiar daca nu e rond faza e ca or sa vina multi privitori! sau undeva langa lacul morii ne mai putem intalni! sunt destule locuri!
Hai sa facem in felul urmator!


hai sa facem o vanatoare de locuri! sa vedem fiecare unde si ce a gasit ok ?
aicad is offline  
Old 16-01-04, 23:43   #14
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Mda..cam asa ceva ! Mai vorbim sambata la 21:00 , 22:00 in H !
FiReBuRn is offline  
Old 17-01-04, 11:26   #15
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

eu nu vin azi (17.01.2004) am niste probleme de rezolvat si cred ca saptamana asta si cea viitoare o sa cam lipsesc de la intalniri.
Pastram legatura pe forum!
aicad is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -