Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-05-04, 21:40   #1321
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Stie tot romanul ca nu e un capat de lume ca am zis ca vine omul cu Sierra. :P :P :P De ce draqu s-a mai deschis topicul asta despre Herastrau mah ?? Hai sa lasam la o parte tot legat de curse si sa postam numai la Bazar, Femei si Divertisment...

Ce sa-i faci, asta este... Antipatiile isi fac simtita prezenta.

O gasca unita in H ??? Mai Santose, trezeste-te... Nu prea cred sa vezi.

Cat despre vorbitul pe la spate (sau prin fatza :P ), nu o sa ma auziti nicodata vorbind asa despre prieteni...

Aici Sconcsul Auriu... Terminat !!!
Hondarul is offline  
Old 31-05-04, 21:42   #1322
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Santos deja ai inceput sa ma stresezi cu bisericutele tale.De 4 pagini incoa numai de asta vb ,,bisericute in sus,bisericute in jos'' in plus oameni astia s-au certat in 6 posturi tu ai scris 20.Esti kam predominant,si predomini cu acelasi text.Schimba-l.Respekt
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 31-05-04, 21:44   #1323
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Hai frate, ajung 3 indieni care se cearta... Nu incepeti si voi !!!
Hondarul is offline  
Old 31-05-04, 22:10   #1324
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

vuturu aici pitulicea
ovar
iam prins paia la curse
ovar
a castigat ala cu fordu ala vechi
ovar
da suta aia de coco si hai sa luam draku un talon ceva
ovar
vuluturu.......firi a drek de vrabie iar ai baut
ovar end aut
COObra is offline  
Old 31-05-04, 22:13   #1325
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MC Mate\"
Santos deja ai inceput sa ma stresezi cu bisericutele tale.De 4 pagini incoa numai de asta vb ,,bisericute in sus,bisericute in jos''
Loooooooool , Mc Mate tata hai ca ejti haios!!!! Pai daca sunt numa bisericutze de ce vrei sa scrie?? Ups...
CataNOS, cre ca varianta cu pakistaneza e buna Eu am incercat doar cu engleza gen slang dar m-au luat ajtia la mijto...Adevaru e ca ar merge un IRC mai privat...

\"Receptzie, Vulturu Smotocit, receptzie, aici Gaina Curajoasa...Pisicutza a iesit din gaoace, repet, pisicutza a iesit din gaoace...Terminat!\" Ati intzeles ceva??
 
Old 31-05-04, 22:23   #1326
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Bogdan nu conteaza ca nam inteles noi
da nau inteles nici EI
hehehehehe
COObra is offline  
Old 31-05-04, 22:25   #1327
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default



Gazela ovar end aut
CataNOS is offline  
Old 31-05-04, 22:27   #1328
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

hahaha...marfa ...bogdan am inteles ceva..ceva ...hai k sunteti tari !!



\"Roger that !!\"
\"ovar bah!! \"
alex_maxx is offline  
Old 31-05-04, 22:29   #1329
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Caterinca... Gaina Curajoasa !!!!! :P :P :P :P :P :P

De unde le scoti mah ???
Hondarul is offline  
Old 31-05-04, 22:34   #1330
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

mdaaaa
sa ne intalnim in QQ
sa nu zica Z ca neaude D si ne da in gat la W
Sharpele ovar
10-4
COObra is offline  
Old 31-05-04, 22:37   #1331
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

...aici mistretul rautacios...receptie ...receptie ....am interceptat un iesemes ..cica se pleaca la curse....merem si noi sa vedem care castiga ??
over bah!!
alex_maxx is offline  
Old 31-05-04, 23:07   #1332
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Baaahhh, apropo de asta, mi-am adus amnte de o faza tare!!!REALA!! Fiti atenti....Mergea taica-miu cu masina...sil ia radaru..pe taicamiu il cheama C. E. sa zicem (initialele) si e in armata, la gradul de comandor...Fiti atenti...il opreste politia si el se prezinta cu gradu...adik Comandor C. Tremiantzii de politai au crezut ca chiar asha il cheama...si intreaba prin statie: cat a avut dl Comandor C.???? Si asta nu e tot...Taicamiu ii zice: nu domne nu ma cheama asha, ci asta e gradu meu in armata, sunt ofitzer de gradul asta...Sunt in misiune si ma grabesc(vrajeala!)...La care agentu p**i ii transmite prin radio: E MArin Aurel(adik in limbaju lor de *** Misiune a Armatei), la care celalalt: PAi zi mah odata hotaraste-te, ori il cheama Comandor C. ori MArin Aurel!!!! Rasu dracu ce-a fost pe mine cand mi-a povestit...Asa si cu transmisiile astea...\"Pitulicea Zgribulita catre Bursucul Extaziat...\"
 
Old 01-06-04, 09:24   #1333
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

bisericute or sa fie tot timpul in parc,vreau sa vad si eu un cerc mare si toata lumea aliniata frumos iar cand cineva vrea sa vorbeasca sa intre in mijloc si atunci se va face liniste si toata lumea va asculta,ce **** mea va credeti ma bivolaru!!!!! terminati dracu cu prostiile este normal sa fie asa nu poti sa obligi pe nimeni sa se imprieteneasca cu toata lumea si sa stea toata seara bot in bot ce **** mea sunteti copii?!?!eventual sa ne tinem si de mana nu?lasati totul asa cum este ca este bine,daca va mai chinuiti voi sa faceti ceva mai bun o sa ne bagam **** in el de loc de adunare.

Marian si Hondarul voi parca ati avea 5 ani sa mor io!! frate daca tot aveti ceva de impartit cand va intalniti, lamuriti frate nu este nevoie sa ne implicati pe toti in chestia asta si dupa cum am mai spus mai sus de acum in colo sterg orice mesaj care are macar o ALUZIE despre asta ok?



iar voi cu dialectul vosrtu meserias (nu am nimic impotriva )dar ocupati cam mult spatiu pe topicul asta treceti la divertisment.



OUVAR!
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 01-06-04, 10:14   #1334
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Bogdane, mai bine caterinca decat cearta intre ajtia doi nu crezi... ? Ca oricum, dupa cum spun unii, ar insemna ca topicu asta sa nu mai existe pt ca nu-si mai are rostu de vreme ce orice post cu ce-am facut/cum am facut in H e atacat! Asa ca...hai s-o dam pe caterinca, ca face mai bine la sanatate decat cearta, nu?

Furnicutzu Bagacios catre Urangutanul Plouat...cshhh...tigrul a scapat din cushka....cshhhh...rager...ouvar...
 
Old 01-06-04, 10:43   #1335
ZoliaT_2
Super Moderator

Stage 5
 
ZoliaT_2's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 324
Member of:
[Super Moderators]
Default

pagina 80 si sfarsitul unei etape de h.
S-a deschis topicul h2.
Ganditi-va si la cei noi veniti ca nu au cum sa urmareasca 80 de pagini.
Rog pe cineva sa faca un mic rezumat si sa impuna nishte reguli pe noul topic ca sa fie clar pentru toata lumea.

Bogdan, Santos ? sunteti pe receptie ?
ZoliaT_2 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -