Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 11-05-08, 18:05   #31
rauhofer

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 17
Default Re: Ce facem pentru a opri reportajele mincinoase si abuzurile politiei!?

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
Nu stiu cate accindete sunt chiar din cauza curselor ilegale, din alea 39.500. Poate 1-2%.

asa-i, nici eu nu stiu anume cate dar totusi 1-2% inseamna cam mult daca vorbim despre vieti omenesti....tu ce zici?....credeai ca vb despre cartofi?
rauhofer is offline   Reply With Quote
Old 11-05-08, 19:56   #32
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ce facem pentru a opri reportajele mincinoase si abuzurile politiei!?

Quote:
Originally Posted by rauhofer View Post
asa-i, nici eu nu stiu anume cate dar totusi 1-2% inseamna cam mult daca vorbim despre vieti omenesti....tu ce zici?....credeai ca vb despre cartofi?

Se pare ca tu vb despre OAMENI, pe cand eu vb despre ACCIDENTE. Nu toate accidentele se termina cu cruci si plansete...
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 11-05-08, 23:51   #33
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Ce facem pentru a opri reportajele mincinoase si abuzurile politiei!?

nu se pun si soferii care se cred "reisari" pt ca si-au luat permisul de 3 ore si dau blana la masina. Aia-s vai de capul lor...
Am "asistat" la mai multe liniute cu soferi care stiu limitele masinilor si atunci nu se intampla accidente. In schimb, cei care se cred "reisari" de o zi habar nu au ce poate masina si ce suporta si cum se conduce....iar urmarile se vad...din pacate.
Dany.bilan628 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -