Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-11, 09:19   #16
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Astfel de intalniri au loc la concursuri, de exemplu la etapele de rally-sprint, la drag sau cand se aduna lumea sa vizioneze live cate o etapa de drift. In rest, de intalnirile de sub pod ni s-a cam umplut podu'.
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 12:41   #17
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

ni s-a cam umplut podu ) putem gasi alt loc de ex in parcare la practiker sau zona piata de masini. hai sa ne adunam cativa satmareni macar sa discutam aici in topic. sau sa deschidem un alt off topic cu satmareni. ce zici ? eu stiu pe unu daca ai fi si tu deja am fi 3. macar inca vreo doi si ne adunam incet. ce zici ?
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 13:06   #18
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
ni s-a cam umplut podu ) putem gasi alt loc de ex in parcare la practiker sau zona piata de masini. hai sa ne adunam cativa satmareni macar sa discutam aici in topic. sau sa deschidem un alt off topic cu satmareni. ce zici ? eu stiu pe unu daca ai fi si tu deja am fi 3. macar inca vreo doi si ne adunam incet. ce zici ?
Nu ai inteles ideea... Sa ne adunam ca sa ce ? Daca am fi 3 oameni care au masini tuningate in toata tara atunci da, trebuie sa ne intalnim ca suntem singurii si abia acum am aflat unul de celalalt dar nu suntem singurii care avem masina si aceasta pasiune (apropo, ce masina ai ?). Ideea cu intalnirea de sub pod de care ne e plin podul nu se referea la locatia in sine ci la faptul ca peste tot se fac intalniri fara sens cu oameni care-si spun tuningati de dragul de a se simti intr-o asa zisa atmosfera de "fast and furious" dar cand e vorba de vre-o competitie nu vin nici ca spectatori ca-i scump biletul de intrare sau tocmai atunci este meci de fotbal la televizor...
In concluzie, daca te pasioneaza masinile, tuningul etc. hai la concursuri si vei cunoaste ceilalti pasionati, vizitatori sau concurenti, insa daca vrei doar intalniri si vorbe nici nu are rost sa te deplasezi ca filme sunt la televizor iar mesul, skypul si facebookul sunt la indemana oricui
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 13:29   #19
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

bine zici. sa ma iau la intrecere cu altii sau sa fac drifturi. nu mai am 20 de ani . doar sa impartasim ceva experiente intre noi. discutii intre satmareni. cum fac si alte orase. in fine. am aici un satmarean cu bmw si eu la fel. care ma tot intreaba unde sint satmarenii, ca hai sa deschidem un off topic intre satmareni. se pare ca numai el si eu sintem si de marca masinii nu se tine cont, ca e vb de pasiune. in fine. nu conteaza.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 16:48   #20
ratcatalin16

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 324
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

"No Limits Racing Team Satu Mare" ...mutam discutia ca sa nu poluam aici..?e un topic deschis de cei de la no limits..,desi se pare ca nu mai e de actualitate.
ratcatalin16 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 16:50   #21
ratcatalin16

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 324
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Quote:
Originally Posted by ratcatalin16 View Post
"No Limits Racing Team Satu Mare" ...mutam discutia ca sa nu poluam aici..?e un topic deschis de cei de la no limits..,desi se pare ca nu mai e de actualitate.
https://forum.4tuning.ro/195-satu/143.../page-152.html
ratcatalin16 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 18:09   #22
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
bine zici. sa ma iau la intrecere cu altii sau sa fac drifturi. nu mai am 20 de ani . doar sa impartasim ceva experiente intre noi. discutii intre satmareni. cum fac si alte orase. in fine. am aici un satmarean cu bmw si eu la fel. care ma tot intreaba unde sint satmarenii, ca hai sa deschidem un off topic intre satmareni. se pare ca numai el si eu sintem si de marca masinii nu se tine cont, ca e vb de pasiune. in fine. nu conteaza.
Am zis ceva de marca masinii ?!? A zis cineva ca trebuie sa te iei la intrecere cu cineva sau sa faci tu drifturi ? Oricum, daca nu ma ai varsta de 20 ani la care se poate concura ca 21 e prea mult, ce experiente vrei sa impartasesti ?

Ma rog, in fond si la urma urmei ai dreptate ca voba nu costa bani. Nu trebuie sa deschizi off topic ca off topic putem fi si aici

Incep eu :
Ce faci ?
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 18:31   #23
ratcatalin16

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 324
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

hai ca-ti raspund eu,ai dreptate,echipa e deja formata,orasu e mic si te cunosti om cu om asa ca ce rost mai au intalnirile.eu nici nu mai plec de la semafor cu scartz,ca n-are rost,stie lumea ca pot...drag,drift..,ce rost mai are,am facut..mai nou socializarea se face la un poker,o ruleta,ceva...cica;ce faci?e,bag si io 100 de lei,tu?
ratcatalin16 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 19:35   #24
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

bine zici . nu avem ce discuta. e mai bine asa. eu am iesit.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 05-12-11, 21:28   #25
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Nuuuuuuuuuu! de ce faci asta ?!
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-11, 19:28   #26
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

ok atunci hai sa discutam ati auzit de filtre supraaspirate de la corneliu goup ? 250 de lei costa. consuma cu 1 litru mai putin si masina e mai nervoasa. urca mai repede in turatii. si filtrele astea tin mai mult si filtreaza prafu la fel de bine ca alea normale.da ma gindesc ca un filtru normal costa 50 de lei. pai de 250 de lei cumperi 5 filtre si tin mai mult ca unu de 250 de lei. deci nu se merita sa-ti cumperi filtru supraaspirat. sau merita ?
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 07-12-11, 01:01   #27
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Nu am auzit de filtru din asta Nu postezi un link sau o poza sa vedem despre ce e vorba ?
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-11, 19:20   #28
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

baga www. corneliugroup si cauta acolo filtre supraaspirate. ai vazut szambi77 ca tot mai sint despre ce discuta si inca multe altele

Last edited by franz34sm; 07-12-11 at 19:27.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 07-12-11, 19:26   #29
ratcatalin16

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 324
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

mie nu-mi da filtre de aer acolo.
ratcatalin16 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-11, 19:28   #30
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: No Limits Racing Team Satu Mare

Quote:
Originally Posted by ratcatalin16 View Post
mie nu-mi da filtre de aer acolo.
baga la gougle asa corneliugroup zi-mi daca ai gasit
franz34sm is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -