Raul am terminat Ursuletu tau........imi place cum o iesit...Sper ca nu am asa de multe greseli ar cam trebui sa invat sa lucrez deja far greseli da na.........mai am vreme sa invat
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [No Limits racing team]
Re: Virtual Tuning... anyone ???
dah.....nota 10 de la mine,imi place mult cum arata,da bine spoileru fata pe ea si pragurile....frumos si eu m-am gandit sa-mi vopsesc capota in negru,acuma o sa ma mai gandesc ce o sa fac....