Quote:
Originally Posted by black-hawk
ia sa mai pun si eu o lucrare care am facuto din plictiseala....am vazut ca si Under Vt a lucrat pe ea....astept pareri...
|
Apoi sa sti k se vede k numa de plictiseala ai facut

cateva selectii strambe la grila din spoiler si la cea de pe capota

culoarea e cam ireala ......si nush de ce ai lasat-o asa simpla

...bafta in continuare