Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-06-09, 11:49   #31
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by c00lzer0 View Post
ai facut vreo 2 poze(651), desi nu a fost vremea prea buna dar a fost frumos, felicitari pentru premiu

thnx pt poze
Multumesc A fost frumos oricum si daca a plouat!
Da macar cu poze sa ramanem amintire daca tot am venit de la arad :P + diploma si premiul
PinkProbeLady is offline  
Old 02-06-09, 12:03   #32
c00lzer0

Stage 3
 
c00lzer0's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 80
Default Re: 2 Faster More Show

off: nu stiu sigur dar am auzit ca este un drum mai bun de la Arad la Satu Mare/Baia Mare, drumul este prin Ungaria, este posibil sa fie mai lung dar 100% e mai bun
on: da si mie mi-a placut
c00lzer0 is offline  
Old 02-06-09, 14:56   #33
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show

Imi cer scuze pentru unele neplaceri cum ar fi intarzierea curselor , dar nu putea tine de program nici cum . Am facut'o din motive de siguranta , o mare parte din pista era acoperita de apa si nu e bine sa ne asumam riscul .Pina la urma cei care au stat pina la sfarsit au vazut ca tot a fost bine
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline  
Old 02-06-09, 14:59   #34
c00lzer0

Stage 3
 
c00lzer0's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 80
Default Re: 2 Faster More Show

ionut a iesit bine, indiferent ce zic alti, la sf am vazut ca puya a avut un invitat special care a "cantat" oricum a fost foarte tare show ul
c00lzer0 is offline  
Old 02-06-09, 15:30   #35
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by c00lzer0 View Post
off: nu stiu sigur dar am auzit ca este un drum mai bun de la Arad la Satu Mare/Baia Mare, drumul este prin Ungaria, este posibil sa fie mai lung dar 100% e mai bun
on: da si mie mi-a placut
De venit am venit pe arad - Oradea - cluj - baia mare 400+ drumul a fost....sa zicem OK am venit cu masina pe roti si s-au facut 9 ORE !!!
Inapoi am venit Baia mare - Satu mare - Oradea - Arad drumul dezastru dar 6 ore totusi...Greu pe Romania..si pe ungaria sincer am auzit si eu, dar nu stiu exact.
__________________

The winner ain't the one with the fastest car it's the one who refuses to lose! Pinky
Ford Probe (Pinky)
Mazda MX5 (Mia)
PinkProbeLady is offline  
Old 02-06-09, 20:54   #36
SM 88 VOX

Stage 5
 
SM 88 VOX's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 605
Default Re: 2 Faster More Show

Felicitari PinkProbeLady pentru locul luat la expo .
SM 88 VOX is offline  
Old 02-06-09, 21:29   #37
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Imi cer scuze pentru unele neplaceri cum ar fi intarzierea curselor , dar nu putea tine de program nici cum . Am facut'o din motive de siguranta , o mare parte din pista era acoperita de apa si nu e bine sa ne asumam riscul .Pina la urma cei care au stat pina la sfarsit au vazut ca tot a fost bine
IonutzMFF : un singur lucru am sa-ti spun : BRAVO ! voi veni si data viitoare
szambi77 is offline  
Old 02-06-09, 21:33   #38
al3x LEX

Stage 2
 
al3x LEX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 40
Member of:
[VW]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Imi cer scuze pentru unele neplaceri cum ar fi intarzierea curselor , dar nu putea tine de program nici cum . Am facut'o din motive de siguranta , o mare parte din pista era acoperita de apa si nu e bine sa ne asumam riscul .Pina la urma cei care au stat pina la sfarsit au vazut ca tot a fost bine
pacat k nu s-au tinut si probele finale de care era vorba....si s-au facut premierile doar dupa doua curse... ceea ce zic eu k nu a fost corect
al3x LEX is offline  
Old 02-06-09, 22:31   #39
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by al3x LEX View Post
pacat k nu s-au tinut si probele finale de care era vorba....si s-au facut premierile doar dupa doua curse... ceea ce zic eu k nu a fost corect
Da alex , dar si asa timpul sa decalat , decat sa te dai o singura data ca in august anul trecut , unde nu a plouat deloc dar a fost altceva .....eu zic ca pretul biletului si'a meritat banii , lumea ma intreba daca am ramas cu ceva , da am ramas , cu o datorie de 2000 euro la costuri ....dar cu o amintire foarte frumoasa , va multumesc tuturor participantilor care a'ti batut atata drum .Urmatorul eveniment va avea loc in august si va promit organizare de nota 10 , dar si mai multe surprize pentru participanti
IonutzMFF is offline  
Old 02-06-09, 23:03   #40
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Da alex , dar si asa timpul sa decalat , decat sa te dai o singura data ca in august anul trecut , unde nu a plouat deloc dar a fost altceva .....eu zic ca pretul biletului si'a meritat banii , lumea ma intreba daca am ramas cu ceva , da am ramas , cu o datorie de 2000 euro la costuri ....dar cu o amintire foarte frumoasa , va multumesc tuturor participantilor care a'ti batut atata drum .Urmatorul eveniment va avea loc in august si va promit organizare de nota 10 , dar si mai multe surprize pentru participanti
SUPER... bravo ionut. Vad ca tu pui baza la motor sport in zona asta. Sunt 100% convins ca in august va iesi foarte bine. Succes
norbi_bidi is offline  
Old 02-06-09, 23:10   #41
al3x LEX

Stage 2
 
al3x LEX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 40
Member of:
[VW]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Da alex , dar si asa timpul sa decalat , decat sa te dai o singura data ca in august anul trecut , unde nu a plouat deloc dar a fost altceva .....eu zic ca pretul biletului si'a meritat banii , lumea ma intreba daca am ramas cu ceva , da am ramas , cu o datorie de 2000 euro la costuri ....dar cu o amintire foarte frumoasa , va multumesc tuturor participantilor care a'ti batut atata drum .Urmatorul eveniment va avea loc in august si va promit organizare de nota 10 , dar si mai multe surprize pentru participanti
pai eu sincer anul trecut in august nu m-am dat delok pt ca nu am fost...
sincer te inteleg....si nu te acuz,doar ca ash fi vrut sa se dea probele finale si sa se dea corect premiile.
asteptam luna august....poate o sa fie ceva mult mai frumos
multa bafta
al3x LEX is offline  
Old 03-06-09, 02:03   #42
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by SM 88 VOX View Post
Felicitari PinkProbeLady pentru locul luat la expo .
Multumesc
PinkProbeLady is offline  
Old 03-06-09, 09:57   #43
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: 2 Faster More Show

Bravo Ionutz... Acuma ai invatat din greseli si in august deja stii ce trebuie sa faci ca sa fie perfect dar sper ca si vremea o sa stie ce are de facut
__________________
Dracushor is offline  
Old 04-06-09, 06:33   #44
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: 2 Faster More Show

Quote:
Originally Posted by Dracushor View Post
Bravo Ionutz... Acuma ai invatat din greseli si in august deja stii ce trebuie sa faci ca sa fie perfect dar sper ca si vremea o sa stie ce are de facut
Dracushor > da-i si tu niste sfaturi, ceva.... Dоооооооооооооо
szambi77 is offline  
Old 08-06-09, 22:28   #45
toyoman

Stage 5
 
toyoman's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 359
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: 2 Faster More Show

Dracushor cum stai cu surubul buclucas? Sti ca dupa ultimele cercetari gripa porcina a fost declansata de dezechilibrul ecologic produs de pata de ulei pe care ai lasat-o pe Careiului?
Si nici recolta de morcovi nu a iesit asa cum ar fi trebuit.Daca te prind astia ai sa suporti consecintele!
__________________
NEXT STAGE Tuning
toyoman is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -