Salut lume...sunt nou pe aici si de asemenea o noua victima a lumii masinilor...

am auzit ca mai demult au existat cluburi de masini in satu mare...insa mai nou nu prea se mai aude nimic...
as dori sa-mi spuna cineva dk mai exista cluburi in satu mare si as fi recunoscator daca mi s-ar spune cum pot intra in ele.
adaug ca acuma numa imi iau permisul si am o masina stoc...dar cu idei de tuning in viitor.
multumesc