![]() |
Cluburi in SM
Salut lume...sunt nou pe aici si de asemenea o noua victima a lumii masinilor...:-)
am auzit ca mai demult au existat cluburi de masini in satu mare...insa mai nou nu prea se mai aude nimic... as dori sa-mi spuna cineva dk mai exista cluburi in satu mare si as fi recunoscator daca mi s-ar spune cum pot intra in ele. adaug ca acuma numa imi iau permisul si am o masina stoc...dar cu idei de tuning in viitor. ;) multumesc |
Re: Cluburi in SM
Fecioras, sincer nui vad rostu la threadu asta ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:01. |
- Copyright 2026 4Tuning