Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 10-07-09, 19:39   #121
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by ph88bas View Post
mercic donule pt film!
ramane sa vb cu baietzii din buzau sa fim mai multi sa facem ceva bz vs ph si atunci vin si eu de la brasov! poate vine porsche pt mom si atunci chiar k iese iures!
apropos de comentariile din film .... eu am 150cp ( dar nu ai copite, ci patine ) si LIV am inteles k e bine intepat undeva pe la 200cp
ramane de vazut dak mai stiu caii mei sa patineze
am vb cu mom spunea ceva de week end sa l sun sa venim la Ph sa facem ceva frumos...din pacate vin eu cu fiatul ptr 530 lui porcheul e plecat din tara...dda poate vine pana pe 25 si o sa se dea la valceapoate esti si u maine poimaine in ploiesti...
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 21:00   #122
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
provoc masini pana la 350 de cai..cineva interesat?
la 350de cai astia se aplica coeficientii legal racing de tractiune?poate intru si eu atunci sa ne dam
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 10-07-09, 21:12   #123
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Smile Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by TIGER Cupra/GTC View Post
la 350de cai astia se aplica coeficientii legal racing de tractiune?poate intru si eu atunci sa ne dam
ptr tine fac o exceptie..cand este gata masina suna ma...nu uita ca o sa am si eu vreo 265 de cai legal racing
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 02:03   #124
aditzaa

Stage 4
 
aditzaa's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 250
Member of:
[DACIA]
Default Re: Provocari

dragusu scz k te intreb si scz de off dar ce masina ai?
aditzaa is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 03:10   #125
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by aditzaa View Post
dragusu scz k te intreb si scz de off dar ce masina ai?
un fiat coupe turbo
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 12:15   #126
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Provocari

Stabiliti-va detaliile pe privat, ca e spre binele tuturor. Ramane la aprecierea voastra daca afisati si rezultatele sau nu. Bafta tuturor celor implicati!
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 20:24   #127
nixy

Stock
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by DragosT View Post
Stabiliti-va detaliile pe privat, ca e spre binele tuturor. Ramane la aprecierea voastra daca afisati si rezultatele sau nu. Bafta tuturor celor implicati!
nu cred ca am dat prea multe detalii aici.si care ar fi problema pana la urma??de aia este un topic pt provocari!!!unii fac asta din foarte multa pasiune si cu foarte multi bani investiti fata de tine care nu vezi decat partea financiara din toata treaba asta.cand tocmai se revigorase topicul de provocari din bz tu te gasesti sa pui FRANA??oare care este motivul??
nixy is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 21:38   #128
MariusMKV
VW Driver

Stage 5
 
MariusMKV's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 895
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

oare ce treaba ai tu ?
Vrei sa vii in bz sa te dai cu cineva si nu gasesti vreo metoda de comunicare ?
MariusMKV is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 21:39   #129
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Provocari

Motivul este dincolo de puterea ta de intelegere. Tinand cont de faptul ca ai doua posturi la activ, nu vad cum esti implicat in aceasta provocare. Plus ca esti din "turda". Sau poate ca esti vreo soparla mica fara grade importante ori vreun "sportiv" buzoian care-si ascunde identitatea. Nu stiu ce parte financiara spui tu ca vad eu. Nu ma priveste aspectul provocarii si nici de curse nu mai am de gand sa mai incerc sa ma ocup. In calitate de moderator am scris ce am scris anterior. Cei care nu sunt novici stiu ca acest forum este vizitat si vizionat de politie iar date concrete, chiar si la nivel de "acest week-end" poate duce la o nereusita, in cel mai fericit caz. Iar cei care sunt novici umplu zeci de pagini cu discutii ipotetice. Pe topicul de provocari se lanseaza una, cu specificatii mai mult sau mai putin detaliate despre masina cu care se doreste participarea si se asteapta doritori, din care, cei seriosi, dau curs acesteia PE PRIVAT (sau orice alta metoda privata de discutie). Rezultatele sunt sau nu anuntate sau afisate in formate media, dupa dorinta si curajul fiecaruia, AICI. E simplu.
Evident, totul este doar o sugestie. Mai putin sugestie este indemnul de a ne pastra on-topic.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 14-07-09, 12:36   #130
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by DragosT View Post
Stabiliti-va detaliile pe privat, ca e spre binele tuturor. Ramane la aprecierea voastra daca afisati si rezultatele sau nu. Bafta tuturor celor implicati!
nu s a stabilit nici un detaliu inca...

ramane valabila provocarea mea astept pana la 350cai chiar si cu coeficient Legal Racing si slickuri si goala...doar sa nu fie beat soferu
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-09, 15:46   #131
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Provocari

Nixy, in momentul in care ai de gand sa raspunzi unei provocari ori sa creezi una proprie esti bine-venit aici. Ca te-ai saturat tu sa vezi provocari intre Dacii pe bulevard, e alta poveste si problema, cred eu una personala si anume EXCLUSIV a TA. Daca vrei sa vezi curse, mergi la cele legale, in Ungaria sau, mai aproape in Valcea. Deocamdata doar "incurajezi" aici sa se dea oamenii si sa-ti ofere tie toate detaliile, ceea ce e mai grav decat a ma face pe mine magar ori de a folosi cuvinte triviale, motiv pentru care orice mesaj de-al tau care nu incepe cu "provoc..." va fi sters. Sa fii iubit!
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 14-07-09, 15:48   #132
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by dragusu View Post
nu s a stabilit nici un detaliu inca...

ramane valabila provocarea mea astept pana la 350cai chiar si cu coeficient Legal Racing si slickuri si goala...doar sa nu fie beat soferu
Bafta la Valcea daca participi, tie si tuturor celorlalti buzoieni care vor face deplasarea! Satisfactii si la celelalte curse!
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 16-07-09, 05:19   #133
x_costin_x

Stage 1
 
x_costin_x's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 19
Default Re: Provocari

care e interesat se se dea cu un golf cam la 110 cp
x_costin_x is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 00:55   #134
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: Provocari

salut.va asteptam la focsani sambata 25 iul la deschiderea oficiala inferno motorsprt filiala VN. nu e nimic organizat dar avem parcarea de la carrefour libera de la 17 pana la 22 asa ca asteptam drifterii. va las nr meu de tel pt mai multe detalii 0742 276662
vlad_csl is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 03:15   #135
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Provocari

Succes la deschidere.

PS: Aveti cel mai frumos parasolar dintre toti.
Gycone is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -