Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Provocari (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/21201-provocari.html)

DragosT 28-07-06 19:15

Provocari
 
lansari de provocari legate de aspect - viteza - sofer - DB, discutii ante si post, pariuri onorifice.
Lansati provocari, asteptati raspunsuri (de preferat pe privat stabiliti datele intanlirii), postati rezultate

1. Discutiile premergatoare sau posterioare cursei le aveti pe "Diverse discutii"
2. Parerile contradictorii se regasesc in "Loc de cearta"
3. Postarea mesajelor pe langa subiectul strict al topic-ului, precum si poze needitate sau filme (unde se vad numere de inmatriculare, sunt mentionate persoane etc.) vor fi penalizate cu avertisment iar respectivele post-uri sterse sau mutate in sectiunea Off Topic.


LET'S ROCK!!!

nu_stiu 16-04-07 01:41

sa moara io k m-am dat cu sillos si m-a facut urat rau de tot, masina e de vina m-a mancat in c*r sa o dau pe mana unuia sa o regleze , cica stie el domnle :( si mi-a facuto de scoteam 22 la 400
dar te voi rovoca iar cand oi faceo si sigur nu va mai fi la fel :D
sillos ai reusit sa ma faci dar promit k o sa fie si o data viitoare cand o sa se schimbe (sper :D) cat de curand sa te astepti la o provocare din partea mea cu aceeasi masina!

skija80 28-06-07 21:39

Re: provocati-va!
 
SILOS, dupa ce dai BAC-ul, te provoc la 2 curse... o liniutza si o cursa Micro14 - Centru - Bariera Brailei (respectand legea, max. 60km/h) - stii tu, am mai vb noi...

bz_26_zzz 06-07-07 12:49

Re: Provocari
 
cine se da cu logan mcv 70 cai??

siadimet 11-07-07 19:12

Re: Provocari
 
daca mai e valabil pariul ala,vin eu cu logan de 1,4 .iti dau cota de 5 la 1.te bagi?o facem pe 400 de m,ne dam 3 curse,sa nu fie dubii.raspunde-mi cand esti pregatit.eu sunt dispus oricand.si daca e prea rau loganul pt dacia ta,am un papuc diesel aspirat.

AnduGTR 11-07-07 23:30

Re: Provocari
 
Daca tot vrei sa incerci puterile Loganului, ma bag si eu...73 cp din `89...dar stai linistit ca au mai murit din ei....chiar sunt curios cum se duc breakurile de la Logan...daca mi-o fur,n-ar nimika, barem am incercat :-) (dar intai sa fac masina ca-i putin cam innecata acum,la propriu :lol: ) Iar pt Gycone......lasa,nu mai zic.....no comment! ;)

siadimet 14-09-07 00:05

asta parca era un topic de provocari.
asa ca fac eu o provocare: provoc orice masina in jur de 200 cp.eu am 163 cai si 1700 kg.

Quote:

Originally Posted by TzuTzu77 (Post 1099182)
si masina? ce e?

BMW SERIA 5

gigi galagie 12-10-07 19:49

Re: Provocari
 
siadiment ce masina ziceai ca ai?
poate facem noi 2 ceva...te astept sa dai un semn...

siadimet 12-10-07 19:51

colegu,sunt disponibil si in momentul asta.da-mi un mesaj pe privat si ne vedem.

astept....

Gycone 22-12-07 11:05

Provocari din Buzau
 
Seat Leon 1.8T

Gycone 12-01-08 14:42

Re: Provocari
 
Cine se da cu seat leon cupra 1,8t 225cp sau opel astra gtc turbo 2,0t 200cp...ptr cunoscatori ;)

siadimet 17-01-08 19:40

Re: Provocari
 
Vreau eu sa incerc ,cu amandoua.problema e ca de obicei,provocarile se fac de catre proprietarii masinilor.daca ai vreuna dintre masini gata de start,astept un semn.si esti sigur de ce zici cand anunti leon cupra de 225 de cai?numarul meu de telefon poate fi gasit destul de usor.astept.

siadimet 18-01-08 12:24

Re: Provocari
 
astept in continuare...

Gycone 19-01-08 11:47

Re: Provocari
 
Pana fac rost de nr tau...ne intal diseara la parculet la casa alba . Sunt cu seatul

siadimet 19-01-08 14:17

Re: Provocari
 
gycone,nu te stiu cine esti,dar sigur nu esti propietarul cuprei.cursa s-a consumat deja si propietarul masinii il cunosc.si astra nu poate veni la cursa se pare.eu am incercat cu astra aia o cursa pana sa o modifice.dupa modificare mergea tare.leonul merge mai tare decat astra stock,dar mai incet decat astra modificata.momentan,invingator cupra.daca masina mai ramane stock,mai incercam la primavara,cand pun si eu gume noi si sper sa nu ma mai ajunga pana la finalul celor 400 de m,dar din cate il stiu pe proprietar,nu o sa mai ramana multa vreme in configuratia asta.


All times are GMT +2. The time now is 18:29.

- Copyright 2024 4Tuning