Re: vand E30
deci fratilor sa lamurim problema,lasa-ti posturile aiurea eu inca nu am facu publica treaba pt ca nu am vrut,masina are acte de rechin,se poate circula cu ea pe numele meu in continuare,,,,aici la noi in oras m-a sifonat lumea la garda si daia nu pot circula....pt la bucuresti sunt mult prea destepti politisti,deci daca careva o ia sa o ia pt piese sau care are acte inteleget?eu zic ca nu-i mult deloc,cine are urs stie cati bani se baga intr-o rabla de 20 de ani pt ca motor cutie suspensii si bucsi fatza sunt toate schimbate recent...va multumesc daca chiar sunt doritori va astept daca nu lasa-ti comentariile proaste...apropo daca este cineva interesat vand doar motor plus cutie plus instalatie 400euro.....cine vrea mai am si serpi dar ii dau numai dupa ce dau motorul sau impreuna....la revedere
|