Re: vand E30
haideti mai baieti ca se si dezmembreaza,repet 325,180cp,geamuri si oglinizi electrice,trapa,computer bord,volan m3,ceasuri albe,scaune sport,suspensie sport,arcuri rosii si telescoape galbene bilstein,discuri fatza spate,jante 16,eleron m3,motor 2.5 in mintile lui,cu radiator racire ulei,serpi si multe alteele care probabil acum nu-mi vin in minte....deci hai suss cu ursu,sau pt cinva care-l vrea cu totu numai 2mii de eurici,haideti fratilor e oferta scoateti mult mai multi banni din el
|