ce pot sa fac la o dacie berlina pe injectie, pentru a avea mai multi cai putere, insa fara sa ajung la un consum \"foarte mare\" ? An un filtru de aer conic dar nimic mai mult! Am inteles ca un inceput ar fi sa elimin catalizatorul, dar alt ceva nu stiu ce sa mai fac. Ma poate ajuta cineva???