Go Back   Forum 4Tuning > Tuning Motor & Mecanica > Cum facem rost de mai multi cai putere ?

Cum facem rost de mai multi cai putere ? Vrei sa maresti puterea masinii tale ? Afla daca se poate, si ce trebuie sa faci.

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-05, 00:06   #1
quze

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,477
Default 206 1.4e :(

fiind incepator in ale motoarelor , ma intereseaza si pe mine ..daca pot sa pun turbo pe acest mic motor 1.4e , si daca da ... unde gasesc si cum procedez , riscuri , cai in plus ... pe scurt cum pot sa storc cat mai multi cai , sa ii adaug la cei 75 , multumesc anticipat
quze is offline   Reply With Quote
Old 28-06-05, 19:01   #2
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

contacteaza-ma pe pm sau pe mail [email protected] . . . pot sa-ti fac eu sistemul turbo mai ales ca avem experienta in 206-uri
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -