fiind incepator in ale motoarelor , ma intereseaza si pe mine ..daca pot sa pun turbo pe acest mic motor 1.4e , si daca da ... unde gasesc si cum procedez , riscuri , cai in plus ... pe scurt cum pot sa storc cat mai multi cai , sa ii adaug la cei 75 , multumesc anticipat