Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   206 1.4e :( (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/6143-206-1-4e.html)

quze 22-06-05 00:06

206 1.4e :(
 
fiind incepator in ale motoarelor , ma intereseaza si pe mine ..daca pot sa pun turbo pe acest mic motor 1.4e , si daca da ... unde gasesc si cum procedez , riscuri , cai in plus ... pe scurt cum pot sa storc cat mai multi cai , sa ii adaug la cei 75 , multumesc anticipat

Ford_V6 28-06-05 19:01

contacteaza-ma pe pm sau pe mail [email protected] . . . pot sa-ti fac eu sistemul turbo mai ales ca avem experienta in 206-uri


All times are GMT +2. The time now is 02:36.

- Copyright 2026 4Tuning