![]() |
206 1.4e :(
fiind incepator in ale motoarelor , ma intereseaza si pe mine ..daca pot sa pun turbo pe acest mic motor 1.4e , si daca da ... unde gasesc si cum procedez , riscuri , cai in plus ... pe scurt cum pot sa storc cat mai multi cai , sa ii adaug la cei 75 , multumesc anticipat
|
contacteaza-ma pe pm sau pe mail [email protected] . . . pot sa-ti fac eu sistemul turbo mai ales ca avem experienta in 206-uri
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:36. |
- Copyright 2026 4Tuning