acest golf dupa mine este superb este funutz nu este foarte agresiv...
jantele super frumoase...
culoarea nu mai zic...
si merita interes ptr ca din cate am obs se va face o productzie mica de asemenea exemplare!
gusturile nu se discuta...daca ar exista masina, nu vezi diferenta de dimensiuni la roti pe fata si spate? in jante spate intra janta fata cu tot cu ca cauciuc. cum spuneam, numi place.