Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Tuning special Golf V (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/7004-tuning-special-golf.html)

orlando 30-07-05 23:32

Tuning special Golf V
 
3 Attachment(s)
acest golf dupa mine este superb este funutz nu este foarte agresiv...
jantele super frumoase...
culoarea nu mai zic...
si merita interes ptr ca din cate am obs se va face o productzie mica de asemenea exemplare!

SHOGUN-A8 31-07-05 00:07

Arata bine,dar parca nu prea are mult tuning :?

Alexutzzz 31-07-05 00:23

jantele de exceptie eleronu ala da bine in rest nu e prea modificata decat daca sti foarte bine golf V ca sa observi toate diferentele si cele ai mici

kickass 31-07-05 18:17

nici nu'i trebuie mai mult :wink: decat \"incarcat\" cu tot felu' de prosti, mai bine simplu si de efect 8)

B-69-TAU 07-08-05 11:45

adevarul ca la cum arata singura completare la masinutza aia i-ar mai trebui un sticker pe lateral unul finut! oricum este super masina!

maryo 09-08-05 08:21

1 Attachment(s)
Daca tot va plac golfurile 5 cu tuning!
Uitati aici un exemplar!!!

B-69-TAU 09-08-05 08:38

wow! super belea! ce rau este! sau nervos! demential!

NEo007RX4 09-08-05 12:43

asta ultimul e virtual tuning si dupa mine arata oribil :) mai ales rotzile, bleah

B-69-TAU 09-08-05 23:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEo007RX4\"
asta ultimul e virtual tuning si dupa mine arata oribil :) mai ales rotzile, bleah

care roti mah? ce ai putut vedea la roti asta vreau sa stiu eu??
ai vd tu ce jenti are? ha?
masina este super!!

Morro 10-08-05 14:01

masina este facuta in photoshop :holden:

B-69-TAU 10-08-05 17:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Morro\"
masina este facuta in photoshop :holden:

fie ea cum o fi dar nu e misto?? cu tot cu jantele alea! :pelvic_th :pissed:

NEo007RX4 10-08-05 17:46

gusturile nu se discuta...daca ar exista masina, nu vezi diferenta de dimensiuni la roti pe fata si spate? in jante spate intra janta fata cu tot cu ca cauciuc. cum spuneam, numi place.

B-69-TAU 10-08-05 23:28

sa stii ca nu este prima masina care o vad cu jante mai mici pe fata decat pe spate! si mie imi place!

NEo007RX4 10-08-05 23:58

nici la mine nu e prima...dar asa diferentza mare nu am mai vazut. e grotesc.

B-69-TAU 11-08-05 00:24

e super!:D:D:D:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning