Caut de nebun de cateva zile ceva informatii despre Golf Coupe-Cabrio. Si nimeni nu stie nimic. Nici preturi, nici motorizari. Daca are cineva informatii de genul : cu ce motoare se va lansa sau cam la ce pret va fi la noi, va rog sa imi dati si mie un reply.
Singurele date pe care le-am gasit despre masina (cu greu, ca astia i-au zis CC, nu s-au mai obosit sa-i scrie tot numele ) sunt la
http://www.antena1.ro/auto/a/auto_vw_golf_cc.htm
Dar si acolo, au intr-adevar cateva fotografii-spion, dar, in rest, sunt catve cuvinte doar. La VW Romania la fel, habar nu are nimeni despre masina asta.
Multumesc.