![]() |
Stie cineva mai multe despre Golf Coupe-Cabrio ?
1 Attachment(s)
Caut de nebun de cateva zile ceva informatii despre Golf Coupe-Cabrio. Si nimeni nu stie nimic. Nici preturi, nici motorizari. Daca are cineva informatii de genul : cu ce motoare se va lansa sau cam la ce pret va fi la noi, va rog sa imi dati si mie un reply.
Singurele date pe care le-am gasit despre masina (cu greu, ca astia i-au zis CC, nu s-au mai obosit sa-i scrie tot numele ) sunt la http://www.antena1.ro/auto/a/auto_vw_golf_cc.htm Dar si acolo, au intr-adevar cateva fotografii-spion, dar, in rest, sunt catve cuvinte doar. La VW Romania la fel, habar nu are nimeni despre masina asta. Multumesc. |
intra p vwforum.ro .. sunt kam obosit k sa incep sa caut pe akolo ;)
|
:lol: asta am incercat si eu, din prima. Dar ce crezi ca acolo stie cineva ceva de CC ? plus ca inca nu ma lasa sa postez acolo, ca cica trebuie sa valideze contul, sau ceva in genul asta...
|
uitate la sectiunea golf V si iti zic sigur ca gasesti ;)
|
omule, nu stiu ce sa zic. Oi fi eu chior, dar nu gasesc nimic. Si m-am uitat in lung si-n lat.
Oricum, multumesc macar pentru intentie |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning