Cred ca mai toata lumea i-si doreste sa aive o limuzina.
Dar cati i-si permit una?
Hai sa recunoastem ca nu e chiar scumpa una.
A vrei facuta din fabrica.
Dar una custom made ce are?
Si mai scumpa? NAH. VORBE.
-flex 100RON
-aparat sudura 100RON
-spray vopsea masina 100 RON
-tabla de la fier vechi 100 RON
Deci cu 400RON plus rabla din dotare=Limuzina.
Ai sa zici ca asta e nebunie curata.
Voi lasa pozele sa vorbeasca drept exemplu.