mie cam singuru` lucru care imi place ... e lumina din usi ... si scaunele ...
bordu lui e facunt umpic cam aiurea ...
nush` ... nu ma prea incanta modelu` asta ... nush` d c ..
sincer e doar un concept(e cool doar in fata) asa ceva no sa mearga prea repede pe strada .Are un abtybild in portbagaj cu raliul de la monte carlo primul mini fiind o legenda a acelui raliu poate e o vitoare versiune de raliu bine dar trebuye un pic lucrata sa arate ca o masina
seamana putin a porsche chayenne si are ceva din primele mine.. care participau la curse! cupola aia e ciudata.. imi place ! are o nota... de masina de \"croaziera\".. drumuri .. lungi!