singururele parti ale masinii care imi place sunt rotile..in rest.. ..oamenii care au proiectat exteriorul aveau probabil in minte o broasca sau ceva de genu asta.. :P
este draguta dar nu imi place la partea de sus...
adica nu imi place ca nu au lasat-o la plafon un pic bombata ci acu parca zici ca e taiata cu toporu drept asa sus..