Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-04, 09:49   #1
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Prisma - 21.02.2004

Sal,

Cine vine ?! Eu nu pot sa astept Sper, ca va fii multe masini Si vrema va fii buna!

c ya,
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 13-02-04, 10:00   #2
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

O sa fiu acolo ....
E primul eveniment pe 2004 .. doar n-o sa credeti ca-l ratez ...
TYE is offline   Reply With Quote
Old 13-02-04, 11:41   #3
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Si eu vin, inscrierile se fac la fata locului nu ? Mai am o sudura de facut la bascula drepta, sper sa fie gata masina pana atunci .
GSi is offline   Reply With Quote
Old 13-02-04, 14:01   #4
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Lol, vesti bune, in sfarsit...

Eu vin sigur, acuma sa vad daca adun gasca mea de Hondari, poate facem ceva Honda vs. Golf sau vs. GSI-uri, vedem noi...

Ne vedem acolo.

Dar venitzi in seara asta in H. ora 21
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 13-02-04, 16:44   #5
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default Vin

Si eu vin, daca nu vand masina pana atunci (mai mult ca sigur ca nu o vand pana atunci)
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 14-02-04, 01:11   #6
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

o sa ajung si eu sper. totui nu stiu exact pe la ce ora sa ma prezint acolo sa am timp sa studiez terenul...
aicad is offline   Reply With Quote
Old 14-02-04, 03:51   #7
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

SI eu vin daca nu ma lasa planetara pana atunci
b99sha is offline   Reply With Quote
Old 15-02-04, 18:26   #8
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Ok e PACE. Uneori mai gresim si noi ! Dar nu uitati aspectul acestei divizari.NSL_Florica este unul din fondatorii \"No Speed Limit\" si in acelasi timp Presedintele acestei formatiuni Sportive. Nu am scris acel articol pentru ca a-s avea ceva cu acei oameni, iar daca a-ti fii mai vechi in aceste curse \"Legale\"sau \"Ilegale\" nu ai-ti avea cum sa nu ma cunoasteti. Nu avem nevoie de dusmanii de ura sau de disensiuni intre participanti si cu aste fiind spuse voi ramane impartial la tot ce se va intampla incontinuare. M-ati intrebat de ce nu am avut nimic cu X-Team ok: Ei nu sunt din Bucuresti iar riscul de a se intalni la un semafor in oras este mic, de ce spun asta .Ganditi-va seara cu o \"pasarica\" in masina tu de la \"Insomnia \" si un altul de la \"NSL\" ca nu va puteti abtine . De la asta pana la o nenorocire nu este un pas mare .Va rog sa va ganditi bine toti cititori la tot ce s-a intamplat pana acum si nu uitati ceva VIRGIL BURIANA 24 ANI (Permis de conducere de 4 LUNI)OPEL CALIBRA >>>MORT<<< Bogdan ASS 19 ANI HYUNDAI COUPE >>>MORT<<< LECA ANDREI 20 ANI BMW 523 din 2002 >>>MORT<<<. Asa poate ma ve-ti intelege acum de ce nu vreau tensiuni ,pentru ca toate acestea au fost puse in carca noastra a celor care facem CURSE>
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 15-02-04, 18:55   #9
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default ... NSL ...

Care este problema? Nu inteleg ... explica'mi ... nu e destul de mare Bucurestiul pentru totzi? Cu ce am gresit? Cu x-team Constanta ... nu s'a zis nimika ... i'ati acceptat ... cu noi care e treaba ... v'am calcat pe bombeuri shi nu shtim sau ce? ... Credeam ca toti sunt bineveniti la \"LEGALE\", sau cel putin asha am vazut in topicurile voastre pe internet pe forumuri ... Shi daca o sa venim cu bannere pe mashini ce? ...
Pe tine nu te cunosc nu am avut niciodata placerea ... presupun ca nici Zetemte nu te stie ... adica sigur nu te stie ... eplica'te ... care este exact problema ta ???
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 15-02-04, 19:00   #10
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Ok, incelegem!

PACE!
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 15-02-04, 19:05   #11
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

Ok ... sper ca SEBASTIAN ... ne poate lamuri el cu niste informatii mai multe ... polifem@insomniaracing.org
NSL nu shtiu cine eshti ... poate eshti vre'unul din membrii NSL ... sau poate unul din fondatoii ... de tine sincer nu am auzit decat pe forum ... vad ca scrii ...
Sebastian spers sa ne lamureasca cu toata situatia asta ... Daca suntem bineveniti la LEGALE, ca pasionati de mashini, sau nu ???

Ashtept Reply'ul
polifem is offline   Reply With Quote
Old 16-02-04, 00:54   #12
filimon

Stage 1
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 10
Member of:
[Insomnia]
Default pace

ok everything is back to normal!
filimon is offline   Reply With Quote
Old 16-02-04, 01:19   #13
BigMac

Stage 3
 
BigMac's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 75
Default

Pasionatii de masini ar trebui sa fie SOLIDARI intre ei, nu sa creeze rivalitati si certuri aiurea. Fiecare e liber sa-si zica cum vrea. NSL, insomnia, xteam, ce conteaza numele?! Pe pista suntem concurenti, in rest trebuie sa fim prieteni, este numai de castigat din asta.
__________________
BigMac is offline   Reply With Quote
Old 16-02-04, 02:02   #14
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

stiu ca poate nam nimica de zis dar cam asa este ....
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-04, 02:50   #15
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by \"BigMac\"
Pasionatii de masini ar trebui sa fie SOLIDARI intre ei, nu sa creeze rivalitati si certuri aiurea. Fiecare e liber sa-si zica cum vrea. NSL, insomnia, xteam, ce conteaza numele?! Pe pista suntem concurenti, in rest trebuie sa fim prieteni, este numai de castigat din asta.
Asta ce am crezut ...
zetemte is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -