Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-04, 22:57   #361
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Am gasit, ai drepatate, sa numeste MotorMania.

Este de 2 ori pe saptamana.

Azi la ora 23.00 (JOI)

01 Mar 2004 la ora 18:00 Motor Mania (rel.) (LUNI)
__________________
www.insomniaracing.org

Portocala Mecanica
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 27-02-04, 12:27   #362
cosmina

Stage 2
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 61
Default

Quote:
Originally Posted by \"TYE\"
TNos are dreptate ...
Sa se faca un cont unde sa depunem bani pentru a ajuta fenomenul de RACING in Romania.

Cosmina ---> si tu ai dreptate ...dar io cred ca n-as astepta de la organizatori mai mult show intr-un concurs d-asta. De organizare DA. Dar show-ul este facut de concurenti.
Nu cred ca as putea sa zic: \"Sebi ... am dat bani frate ... baga nishte cerculete cu 206-ele ... fa show ... \" :lol

drive fast ..... but safe
In inceherea mesajului am spus ca ii felicit pe toti cei care au participat...dar ironia din tonul mesajului se referea la toti cei care nu au participat dar care s-au dat in spectacol in parcare....daca s-ar fi inscris mai multi...macar jumatate din totalul celor prezenti..s-ar fi realizat un show...mai mare..daca pot spune si asa! Nu ma refer exclusiv la organizatori.....dar sunt sigura ca in curand - cu ajutorul nostru - vor reusi sa se organizeze mai bine!
__________________
a new girl on the block
cosmina is offline   Reply With Quote
Old 27-02-04, 13:40   #363
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default LEGAL RACING



Daca aveti ceva idei si propuneri decente va rog sa mi le comunicati la Ş
curseauto2002 yahoo.com
aici ajung sa citesc mai rar.
Multumesc!
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 27-02-04, 15:06   #364
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Ne pare rau pt confuzia creata cu publicarea rolei de timpi. Pe rola respectiva nu apar toate penalizarile, sunt doar cateva notatii ale unui oficial Legal RAcing.
Clasamentul publicat de noi nu a fost corect, deoarece nu a luat in calcul toate penalizarile, pe care nu le aveam la dispozitzie.

Nerabdarea mea de a face clasamentul public, a facut sa nu astept toate informatiile. Le asteptam acum, sa vedem, nu?

Pentru a ne revansa in scurt timp vom publica clasamentul oficial Legal Racing.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 27-02-04, 15:34   #365
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

Nu-mi fac probleme...doar orgoliul imi sufera
b99sha is offline   Reply With Quote
Old 05-03-04, 23:18   #366
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
Ok e PACE. Uneori mai gresim si noi ! Dar nu uitati aspectul acestei divizari.NSL_Florica este unul din fondatorii \"No Speed Limit\" si in acelasi timp Presedintele acestei formatiuni Sportive. Nu am scris acel articol pentru ca a-s avea ceva cu acei oameni, iar daca a-ti fii mai vechi in aceste curse \"Legale\"sau \"Ilegale\" nu ai-ti avea cum sa nu ma cunoasteti. Nu avem nevoie de dusmanii de ura sau de disensiuni intre participanti si cu aste fiind spuse voi ramane impartial la tot ce se va intampla incontinuare. M-ati intrebat de ce nu am avut nimic cu X-Team ok: Ei nu sunt din Bucuresti iar riscul de a se intalni la un semafor in oras este mic, de ce spun asta .Ganditi-va seara cu o \"pasarica\" in masina tu de la \"Insomnia \" si un altul de la \"NSL\" ca nu va puteti abtine . De la asta pana la o nenorocire nu este un pas mare .Va rog sa va ganditi bine toti cititori la tot ce s-a intamplat pana acum si nu uitati ceva VIRGIL BURIANA 24 ANI (Permis de conducere de 4 LUNI)OPEL CALIBRA >>>MORT<<< Bogdan ASS 19 ANI HYUNDAI COUPE >>>MORT<<< LECA ANDREI 20 ANI BMW 523 din 2002 >>>MORT<<<. Asa poate ma ve-ti intelege acum de ce nu vreau tensiuni ,pentru ca toate acestea au fost puse in carca noastra a celor care facem CURSE>
asta e mesajul lu florica ala \"suparat\" si nu stiu daca ati vazut ca la modificat
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 12:26   #367
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Auto Run on Tele7abc...

Interviuri cu Sebi, Micutzu, K_gula, Alex Berea si baietii de la < 115 cp ( unde castigator a fost un Tico ).

Imagini de la etapa de pe 21 februarie cu: B-99-SHA, ZMD, Sebi, zetemte si altii.

Respect Auto Run si Luis Lazarus
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 16:23   #368
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

FXN ... nu e problema mah ...

mesajul a fost schimbat ... deoarece de fiecare data ies interpretari ... shi acuma pe strada se mai aude ca ... bai insomnia ... aia care erau certatZi cu NSL'ul ...


NU E ADEVARAT ... am discutat cu Florika ... shi totul e cat se poate de ok ... s'a vazut shi ultima data ... cand ne'am intalnit ... i'am sustZinut cu mashini ...

Asha ca ... ce a fost ... a fost ... Acuma totul e cat se poate de OK ...

Ceea ce zice Florika ... e de foarte intZeles ... shi ii dau dreptate ... dar nu trebuie sa fim pesimishti ... ... nimik nu o sa se intample ...
Ce se intampla pe strada ... e spiritul competitZiei ... nu ar trebui sa fie al urei ... din partea noastra RESPEKT ... la totZi


asha ca ii rog pe cei din exterior ... care nu sunt nici Insomnia nici NSL ... nu aducetZi vorbe in vant ... ca nu merita ... totZi suntem bagatZi in asta ... shi nu trebuie sa fie conflicte !!!
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 16:33   #369
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

K_gula

unde?
care era?
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 16:45   #370
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

Ady_4tuning
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 17:03   #371
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Cand Lazarus i-a luat interviu' lu' Micutzu si Husky, era si el ( K_gula ) acolo. Tipu' cu caciulita si ochelari :P
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 18:53   #372
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

lllllllooooooooooooooooollllllllllllll
K_gula e Ady_4tuning???????????????????????


ba da fraier sunt habar nu aveam
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 20:44   #373
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

da el....
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-04, 21:24   #374
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

O sa fie si Duminica emisiunea in reluare. Sa ma uit sa vad la ce ora...

Hondarul is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -